Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pár napja nagyon belassult a...

Pár napja nagyon belassult a laptopom. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve vettem egy laptopot, és mostanáig nagyon gyors volt (SSD van benne), de pár napja nagyon lassú lett, és érdekes hogy csak bizonyos időközönként (általában este) lassú, meg néha furcsán viselkedik. Ilyenkor percekbe telik mire megnyitja a böngészőt, van hogy random eltűnik a tálca, vagy hogy nem nyílik meg a start menü, a net is állandóan elmegy (csak ezen a gépen), a képeimet, dokumentumaimat nem jeleníti meg csak a végtelenségig megy a zöld csík. Ilyenkor kikapcsolni sem lehet a gépet csak a bekapcs gomb hosszú nyomásával, mert a leállításra nyomva semmi nem történik.

Windows 10 Home van a gépen, de nem én raktam rá. Amikor kihoztam a boltból már rajta volt csak be kellett állítani pár dolgot.

Mi lehet a gond? Esetleg vigyem garanciális javításra?



2017. jún. 15. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Valszleg összeszedtél valami malware-t, ami a kérdéses időszakban bitcoin-t bányászik vagy spameket küld és ezért lassú a gép. Alapos vírusirtás (Malwarebytes, FreeDrWeb, saját telepített vírusirtó), ha nem oldja meg, akkor reinstall.
2017. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AntZ ***** válasza:

Mennyi szabad hely van az ssd-n? Kell hagyni rajta 20-25% szabad helyet, hogy jól működhessen:

[link]

2017. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!