Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alaplapcsere után el fog...

Alaplapcsere után el fog indulni a 32bites win7 pro?

Figyelt kérdés
A règi lap leègett ezèrt a chipset,hdd kontroller,hidak,usb kontrollerek,audio,vga drivereket nem tudtam törölni.Ki tudom menteni az adatokat ha kell ismerős gèpènèl,de kèrdès el fog e indulni a windows,vagy kèk halàl lesz.Règi lap NForce 4Ultra csipszetes,ùj lap H110 intel.Amùgy èrett az újratepepìtès,win10 64bitet nyomok majd rà.Ratelepìtès nem jò,mert fullon a vinyò,hülye fejjel ömlesztve egybe nyomtam mindent,egy partìciòra.A kèrdès beindul e a win7Azèrt mert ùgy kell akkor időzìteni a napomat,hogy belefèrjen az adatmentès
2017. jún. 16. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

50% Vagy elindul, vagy nem. Nem lehet megjósolni.

Mivel komplett architektúra váltás van, AMD helyett Intel, így elég valószínű, hogy probléma lesz. Ez jó esetben csak hosszas driver telepítgetést jelent, rosszabb esetben indíthatatlan rendszert.

Nekem volt már párszor, hogy túlélt egy rendszer egy komplett alaplapcserét, de ott AMD-AMD illetve INTEL-INTEL csere volt.

2017. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A windows 7 nem annyira toleráns mint a win10, ettől függetlenül nekem minden alaplap váltás után használhatóan elindult. Azért egy telepítőt előkészítenék (32bitest), hátha kell repairt futtatni.
2017. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már 1 hónapja volt a csere jó hogy kiírtam a kérdést mert nem indult el.Már újra lett húzva.ez túl drasztikus váltás lett volna a winnek.
2017. szept. 19. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!