Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopom ma egyszercsak...

A laptopom ma egyszercsak átváltott egy kék képernyőre, amin volt egy szomorú smiley, meg h valami hibákat találáltak, éy a rendszer újra fog indulni. Mi van ilyenkor? Lent részletesebben

Figyelt kérdés
már kiírta h 100%, eltelt vagy 10 perc nem történt semmi, azon kívül, hogy rettenetesen zúgott, végül nem bírtam és kikapcsoltam. visszakapcsoltam, ugyanez megismétlődött, megint vártam, de nem bírtam tovább, úgyhogy megint kikapcsoltam. Ilyenkor mi van? Mit kell csinálni? Vagy mi ez egyáltalán?

2016. jún. 23. 22:07
 1/5 anonim válasza:
25%
Nem értek hozzá, de ez bizony vírusnak hangzik nekem. A helyedben be sem kapcsolnám, hanem megkérnék egy ismerőst,vagy valakit, aki ért hozzá, hogy segítsen leirtani.
2016. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kék képernyű a szomorú smiley-val az bizony kékhalál. A Windows ezzel az aranyos kis oldallal jelzi, hogy valami fatális hiba történt, és azt is leírja, hogy mi a pontos hiba. Hogy miért kapsz notoriusan kékhalált, az mondjuk egy remek kérdés.
2016. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hominida ***** válasza:
100%
A két válasz lehet egyszerre igaz, sajnos.
2016. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami rendszerhiba történt. Ezt okozhatja a gépnek a hibája, az operációs rendszernek a hibája, vagy valami szoftver beakadása. Nincs hibakód? Azt kellene lefényképezni és felrakni ide, a hibakódból derül ki mi a gond.
2016. jún. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz :) kékhalál volt, de már kész is van vele a szerelő
2016. jún. 27. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!