Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Bitlord torrent kliens...

A Bitlord torrent kliens biztonságos?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég raktam fel (Ki próbálásra)

Tök jó hogy mikkor töltődik le a film de közbe nézhetem is streaming.


A piratebay ezt ajánlotta rakjam fel, csak ezzel működik.


Ha nem biztonságos szerintetek a bitlord milyen klienst használjak az utorrent 2.2.1 helyet? de olyan is mondhatok amivel tudom nézni a filmet streaming. (Szerintem tök jó töltöm lefelé a filmet, de már közben is nézhetem a bitlord torrent kliens segítségével.


Remélem nem vírusos ez a bitlord.



2017. jún. 18. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdésedet. utorrent-tel is lehet. Mondjuk hülyeség mert sokkal lassabban töltődik le a film, mivel a kliens így rá van kényszerítve, hogy azokat a szeleteket szedje amikre nemsokára szüksége lesz ahhoz, hogy le is tudja játszani. szóval nem tartom okos ötletnek :D
2017. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A piratebay ezt ajánlotta rakjam fel, csak ezzel működik. "

Biztonságos, de máskor ne klikkelj az ottani reklámokra, van köztül veszélyes is

2017. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

# 1 Nem találtam az utorrentnél stream-t! A Bitlord-nál pedig oda van írva amikor leakarok tölteni hogy play stream. Vagy szerinted inkább használjak másik klienst a Bitlord és az utorrent helyet? Mert az utorrent elég régi verzió: 2.2.1


# 2 Nem tudom milyen reklámra gondolsz? Én nem láttam a Bitlord-ba reklámot!


Vagy inkább használjam a Tixati torrent kliens?

2017. jún. 18. 18:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Le lehet hozzá még tölteni a BitLord Usenet ami aszt jelentí hogy evvel gyorsabban tudsz letölteni itt van angolváltozat és magyar is Slow downloads? Try BitLord Usenet for free. Download anonymously and with 100% speed.[Lassú letöltések? Próbálja ki a BitLord Usenet ingyen. Letölthet névtelenül és 100% -os sebességgel.] [link]
2017. jún. 18. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
A The Pirate Bayen vannak káros programokat és kártevőket terjesztő reklámok
2017. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Bitlord torrent kliens biztonságos? Hivatalos oldalárol töltötem le. Vagy Milyen klienst használjak?
2017. jún. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!