Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem bootol pendriveról...

Miért nem bootol pendriveról a windows?

Figyelt kérdés
Rufusal felraktam a pendrivra egy windows 7-et, beállítottam a boot sorrendet a biosban, de mégis a már fent lévő linuxos parancssoros dolog jön be. Miért lehet ez? 2 pendriveról próbáltam 2 telepítő ISO-t.

2017. jún. 20. 12:08
 1/6 Dongaben ***** válasza:
A BIOS-ban állítsd SATA mode-ra a HDD-t. Egyáltalán...érzékeli a gép a pendrive-t? Ha nem, akkor másik USB porton érdemes megnézni.
2017. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt nem tudom hogy érzékeli e, honnan lehet tudni?
2017. jún. 20. 12:31
 3/6 Dongaben ***** válasza:
Csatlakoztatáskor hangjelzés, illetve: látható a meghajtók közt. (Saját gép/Számítógép, vagy Ez a gép...) Op. rendszertől függ, miben.
2017. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
boot menu f12vel bejött de ott nem érzékeli, 3 usb port van de semelyiknél sem
2017. jún. 20. 12:54
 5/6 Dongaben ***** válasza:
100%
Egy másik gépen is meg kellene nézni. Vagy másik Rufus-t használni, követve az utasításokat. Egy hibát szoktak elkövetni gyakran... Hogy nem állítják be a Rufus-ban ISO képfájlnak a telepítőt.
2017. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ez volt, és nem jöttem rá mia volt a hiba, de megpróbáltam dvd-ről telepíteni, és az jó volt. Valamiért a linux nem engedte, hogy usb-ről boot-oljon, de amint felment rá egy windows jó is lett a pendrive-ról való bootolás
2017. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!