Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell beírni cmd-be parancs...

Mit kell beírni cmd-be parancsnak, hogy lenyomozzam egy YT csatorna IP címét?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmit se csinálni, csak érdekel hogy honnan van a csatorna... ez minden. Ez nem illegális tudtommal...
2017. jún. 20. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nem illegalis ugyan, de nem is lehetseges. semmilyen eszkozzel nem tudod kideriteni, hogy a csatorna tulajdonosa honnan tolt fel videokat.
2017. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik ilyen lehetőség.

Amúgy semmilyen személyes információt nem tudsz egy IP-címből sem kideríteni. Az elképzelésed pedig eleve hülyeség mert minden profil a Google/youtube saját szerverein van tárolva, adott szerverparkon belül, tehát ha egy tárolt profil fizikai helyét akarnád meghatározni akkor mindnek ugyanaz. Olyan privát adat pedig biztos nem kérhető le hogy ki honnan lép be egy profilba és milyen IP-címről, annak pedig végképp semmi köze nincs a parancssorhoz amibe windows/dos parancsokat lehet begépelni a gépeden futó rendszer működésével kapcsolatban.


Túl sok hackeres filmet néztél, ha azt hiszed ez a valóság.

2017. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy 13 éves önjelölt hacker, aki azt hiszi, hogy bepötyög két parancsot a terminálba és máris feltörte a NASA szerverét...
2017. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok és nem törtem még föl semmit, csak kérdeztem hogy van e ilyen lehetőség... csak az általánosítás. És mint mondtam, nem akarnék semmi mást kideríteni róla, csak azt hogy honnan való a csatorna...
2017. jún. 20. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Azon kívül hogy megkérdezed, nincs rá elérhető lehetőség.
2017. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az országot megtudhatod a csatorna About fülén, ennyi.
2017. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6: igen, csak azt nem mindenki engedélyezi h lássák a csatornáján... meg sokan hamisat adnak meg.
2017. jún. 20. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha elég hülye a tulajdonos, és rá bírod venni hogy kattintson egy linkre akkor IP trackerrel. pl.: [link]

Oldalon ott van az összes utasítás és hogy MIRE LEGÁLIS használni!

2017. jún. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!