Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok az Eagle-hez...

Nőcsábász8 kérdése:

Hogyan tudok az Eagle-hez több elektronikai alkatrészt?

Figyelt kérdés

Nekem szükségem lenne egy STK4050V alkatrészre ebben a programban mivel egy erősitőt szeretnék megtervezni és kivitelezni de sehol nem talalom ezt az alkatrészt benne.

Remélem érthető amit szeretnek csinálni, mer még én magam sem értek az Eagle-hez.



2017. jún. 21. 17:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Valaki?
2017. jún. 24. 10:26
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen eljárással készíted a NYÁK-okat? Ha marógéppel, akkor megértem, hogy az Eagle-t használod, máskülönben nem.

Régebben kb. 5-6 éve használtam, akkor még volt benne olyan funkció, hogy te magad meg tudtad tervezni benne az alkatrészt. Ez már nincs benne?

Itt találtam hozzá könyvtárakat: [link] Én speciel nem találtam meg benne az általad keresettet, de te hátha.

2017. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mink az iskolaban 3 féle módszerrel csináljuk. 1, megrajzolom magam kézzel 2, kinyomtatom és vasaló segitségevel felviszem a tintát a papirról a réz felületre 3,pedig fényérzékeny nyákkal-ezzel szeretném kivitelezni-. Volt fél év alapszintű oktatás de ott csak azt magyarazták hogy hogyan kössem be és nyomtassam ki. Tovább én nem értek hozzá.
2017. jún. 28. 20:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha letöltöttem egy kiegészitőt hozza akkor azt hova kell tennem?
2017. jún. 28. 20:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen más programot tudnál akkor ajánlani? Nekem csak Eaglet tanitottak.
2017. jún. 28. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak beírta a googlebe, hogy 'eagle add component' és ezt adta ki:

[link]

2017. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már évek óta a Sprint Layout-ot használom, szerintem ez a legjobb.
2017. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor kiprobálom azt a programot.
2017. júl. 11. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!