Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményed a Krita nevű...

Mi a véleményed a Krita nevű programról?

Figyelt kérdés

Milyen a használata?


Könnyen tanulható?

Tényleg olyan jó, mint mondják?

Minden vélemény és tapasztalat ill tipp is érdekelne.

Köszönöm

(digitális rajzoláshoz)



2017. jún. 23. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha kipróbálnád?

Telepíteni sem kell.


[link]

2017. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan esetekben szoktam használni, amikor a Gimp egyáltalán nem, vagy csak részben alkalmas egy feladatra, pl. CMYK képekkel való munka. Jó cucc amúgy, bár azt nem állítom, hogy eléri egy Photoshop szintjét, de hát ennyi pénzért szerintem nem is szabad elvárni tőle.
2017. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként utólagos javításhoz, fényképfeldolgozáshoz ajánlom még a RawThreapee nevű programot, ill. ha esetleg Linuxot használsz, akkor a Darktable-t is. Nézd meg őket.
2017. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 23. 15:38
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy milyen célra érdekel, én rajzolásra használom és eddig abszolút bevált. A brushok változatosak és állíthatók, így szinte akármilyen ecsetet csinálhatsz és tényleg nem egy nagy ördöngősség kitanulni. :)
2017. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Krita: Ingyenes festőprogram, egy sor olyan újítással ami semmi másban nincs. a legtöbbet tudó brush engine-je van, nagyon széles lehetőségekkel, de elsőre kicsit bonyolult. Nem tökéletes, de SZVSZ a jó tulajdonságai annyival többet nyomnak a latba, hogy megéri.


Néhány jópofa lehetőség a piac tól: [link]

2022. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!