Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen iróprogrammal tudok...

Milyen iróprogrammal tudok flac formátumból minőségi AUDIO CD -t irni?

Figyelt kérdés
Egy teszthez kellene holnapra és a flac formátból való íráshoz szükség van bizonyos hardverrel megáldott gépre vagy egy régi p4 essel is tudok irni ilyen formátumból audiót?

2017. jún. 24. 19:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Plextorból a PX-708A, PX-712A, PX-716A, valamint a Premium és Premium 2 a jó audio célra. Az újabb Plextorokat már máshol gyártják, semmi köze a klasszikus írókhoz, csak ráteszik a márkanevet. A Pio DVD írónál mérföldekkel jobbak audio CD-re, ez mérésekkel is könnyen igazolni lehet (C1 hibaszám, jitter, beta, stb.).
2017. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Arra figyelj még oda,hogy a FLAC tartalma feleljen meg az audio Cd szabványnak, azaz sztereó (2 csatorna), 44,1 kHz/ 16 bit legyen. Ellenkező esetben nem írható ki belőle audio CD, pl. 5.1-es anyagból vagy 192 kHz/24bites anyagból sem, csak lefelé konvertálás után.
2017. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, a régi asztali gépem tápja elszállt erre a flacból wawból való minőségi CD irásra jo lesz az ősi gépem is 1 maggal 1 G RAM-mal? Kipróbálom a pioneer és a pllextor irót is, majd meglátom melyik CD iró progi a legjobb szerzek pártja lemezt bár elsőnek Az RW lemezeken próbálgatom.
2017. jún. 26. 08:36
 14/18 A kérdező kommentje:
Pár minőségi lemezt is :) elirtam én is
2017. jún. 26. 08:37
 15/18 A kérdező kommentje:
Laptoppal olyan gánya minőségű audiót irtam, hogy frizbiztem is a kukába a lemezt, pedig nem egy olcsó kütyü, ám erre a célra gyenge.
2017. jún. 26. 08:40
 16/18 anonim ***** válasza:
A régi Plextor és Yamaha írókat is régi gépekhez gyártották, nem ez a kritérium. Jó forrás, jó író, jó lemez és jó szoftver kell hozzá. Meg ember, aki nem rontja el a beállításokat.
2017. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a hardver nem befolyásoló tényező
2017. jún. 27. 17:41
 18/18 anonim ***** válasza:
'90-es évek végén jöttek be a Plextor és Yamaha Cd-írók, az a technikai színvonal megfelelő PC-ből is. Csak hardver ütközés vagy hiba ne legyen.
2017. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!