Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene valaki pdf-et E-könyv...

Segítene valaki pdf-et E-könyvbe konvertálni?

Figyelt kérdés
köszi :$:)
2010. máj. 19. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
te mit értesz "e-könyv" alatt?
2010. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam hogy a pdf

az elektronikus könyv :S

2010. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy én vagyok a hülye, vagyis ezek után már biztos XD:D de telefonra :) nekem úgy reklámozták, hogy ami a mobilon van az e-könyv XD:D
2010. máj. 19. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel a telodra a pdf-et es ha olyan keszuleked van, ami kepes megjeleniteni a pdf-eket, akkor menni fog. Nincs semmi konvertalas.
2010. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

e-könyvre mindenki pdf-re asszociál, még a mobilok gyártói is. Szerintem vinni fogja, bár igaz csak lassacskán, mert a mobil processzora nem a legjobb nagyfelbontású képek nézegetésére.

Legtöbb pdf még mindig raw-printer képekben tárolja az oldalakat, bár ez a készítő szoftvertől függ

2010. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nah nem ertitek hogy mit szeretnek. :D hogy lehessen rendesen olvasni a könyvet, lapozni, de nem ugy, hogy csusztatni jobbra-balra a szoveget. erinto kepernyos telom van, s5230, es volt mar rajta konyv, ugy olvastam mint egy igazit :) sima pdf formatumban meg nem kenyelmes. ertitek, java formatumban szeretnem a konyvet, asszem ezek 3gp kiterjesztesuek!
2010. máj. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!