Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy olyan problémám lenne,...

Egy olyan problémám lenne, hogy a Microsoft Office Outlook 2007-ben kapok egy pdf fájlt. A többi lent?

Figyelt kérdés
és ha szeretném megtekinteni, akkor azt írja ki, hogy: A fájl nem jeleníthető meg, próbálja megnyitni azzal a programmal amivel készült. Valamilyen megoldás erre?Eddig tökéletesen működött, tudomásom szerint semmilyen frissítés nem települt, és a beállításokkal sem babráltam. Van erre valamilyen megoldás? mert semmit sem találok, vagy ha találtam is, azok nem váltak be.

2017. jún. 30. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítve van az adobe egyáltalán ?
2017. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Esetlegesen lehet ez a gond, nem tudom, nézz meg :


"Microsoft 2017.06.13-én kiadott (KB3203467) biztonsági frissítése miatt az Outlook levelező program nem engedi megnyitni az olyan mellékleteket melyeknek a neve "." (pont)-ra végződik."


pl. Valmi..pdf


Sok sikert.

üdv.

2017. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Ez most komoly kérdés?
2017. jún. 30. 12:37
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm szépen, megpróbálom
2017. jún. 30. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg az alábbi topikban fennálló probléma?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..

2017. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!