Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy játék elindításakor azt...

Egy játék elindításakor azt írja, hogy a hibakereső miatt nem tudja elindítani. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki, amikor el akarom indítani a játékot:


"A debugger has been found running in your system. Please, unload it from memory and restart your program."


Mit csináljak, hogy el tudjam indítani, és ne írja ezt ki?


2017. júl. 1. 13:14
 1/9 Hominida ***** válasza:
Lopott program, gondolom. A cracker befejezetlen töréssel hozta forgalomba, csak egy munkaváltozat.
2017. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az eredeti oldalról van letöltve, ingyenes MMORPG játékról van szó. Több ezren játszák, régebben amikor letöltöttem, még fel tudtam telepíteni, és nem írt ki ilyet. Egyébként feltelepíteni most is fel tudtam, csak indításkor írja ezt ki.
2017. júl. 1. 16:35
 3/9 Hominida ***** válasza:

Hát, akkor viszont lehet, hogy tényleg fut nálad valamilyen programnak egy debug verziója. Nézd meg a Feladatkezelőben, hogy van-e a folyamatok között valamilyen debugnak tippelhető tétel, és azt lődd ki. Valami majd összeomlik tőle, de legalább kiderül, hogy mi. Ha ilyet nem találsz, akkor kísérletezned kel, hogy melyik program leállítása oldja meg a problémádat.


Nem kizárt, hogy kártevő tart nyitva egy debuggert, mert azzal sok helyre be lehet férkőzni. Az nem bizonyíték, ha a víruspajzsod hallgat, szabad szemmel is meg kell nézni a futó szálakat, esetleg a Process Explorerrel is.

2017. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezek a folyamtok mennek csak, mégis kiírja a játék:


[link]

2017. júl. 1. 17:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezek közül a folyamatok közül melyik okozhatja a hibát?
2017. júl. 2. 14:25
 6/9 Hominida ***** válasza:

Ahogy látod, 50 folyamat fut, ebből valamiért csak 15-öt mutatsz meg, ráadásul még arra sem gondoltál, hogy hasznos lehetne, ha az ablakot széthúznád,az oszlopszélességet pedig szélig húznád. Ha segítséget vársz, bármikor a jövőben is, akkor ne spórolj az információval.


De már ezen is van kétes elem. Az Epson programjáról tőled nem tudhattam meg, hogy micsoda, de egy állapotmonitor, valószínűleg a Tálcán, amit szintén nem látunk. Mivel exe fájl, lehet debug módban terjesztett példány, ha a forrása kétes.


Az AdSync jelenléte arra utal, hogy valamilyen Autodesk gyártású programot használsz. Ha valami tört program, akkor ez a komponense ideális hátsó kapu lehet, mert a feladata szerint felhőzik.


Az Akamai programjainak még a nevét sem látom, de az Akamai egy gyanús cég, állítólag hollandiai székhellyel, és rengeteg indokolatlan internetkapcsolatot kezdeményeznek a programjai. Sok honlapon van hozzájuk vezető script, ezért könnyű vele találkozni. Ha nem tudod, hogy hogyan és miért van a gépeden, akkor szabadulj meg tőle.


No, kapásból négy olyan folyamat, amelynek a bezárása után újra kísérletet tehetsz a programmal.

2017. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mivel ezeket a programokat nem törölhetem le a gépemről, és a játék amúgy sem annyira jó, már letöröltem a gépemről. És örülök is neki, mert legalább nem megy azzal a játékkal az életidőm.
2017. júl. 2. 18:30
 8/9 Hominida ***** válasza:
Törölni nem kellett volna őket, csak leállítani. De akkor a problémád megszűnt. Szívesen.
2017. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem a programokat töröltem, hanem a játékot :)
2017. júl. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!