Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A játék 5 percre belagol majd...

Mostkelltem kérdése:

A játék 5 percre belagol majd fut rendesen 5-6 percig, aztán megint belassul. Folyamatosan ezt csinálja a laptopom lassan 1 hónapja. A hibakereső program kiadott 45 videó hardver hibát. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Frissítettem az illesztőprogramot de nem lett jobb. Sőt gyári lemezről is.

Videókártya: Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family

Processzor:Pentium(R) Dual-Core CPU T4400 2,2GHz 800MHz

DirectX 11

2GB RAM



2013. aug. 16. 16:44
 1/5 anonim válasza:
sok kérdés merül fel ilyenkor... pl.: a játékod eredeti vagy tört verzió?(utóbbi esetén nem kell csodálkozni ha problémázik), nem-e melegszik túl a laptop, minden hardver megfelelően működik-e, nincs-e vírus vagy kémbot a gépen, nem-e haldoklik a windows, driverek megfelelően működnek-e, az adott játék támogatja-e a hardvert(sok játék nem támogatja a laptopos hardvereket) stb.
2013. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Internetről letölthető MMORPG-vel játszom. 1,5éves a laptop azóta még nem csinált ilyet ezzel a játékkal.Az eszközkezelőnél azt írja,hogy megfelelően működik minden.A windows is újra lett téve,de most hogy mondod melegszik rendesen játék közben de nem kapcsol ki.Van alatta egy gagyi hűtő de szerintem az nem valami sokat hűti...
2013. aug. 16. 17:20
 3/5 anonim válasza:

aida nevezetű magyar fejlesztésű programmal érdemes megnézni a hardverek hőfokát használat közben

illetve kérdés hogy ez a probléma windows telepítés előtt vagy után jött elő

2013. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tulmelegszik a gep, ezert visszavesz a teljesitmenybol (ilyenkor laggol) hogy lehuljon, majd aztan ujra visszakapcsol maximumra, ismet tulmelegszik... stb. Laptop nem jatszani van sajnos.
2013. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos válaszokat.

(windows telepítése előtt is ez volt a probléma azért tettem újra)Régebben nem csinált ilyet szerintem eljött a kitisztítás ideje. Az a 45 videó hardver hiba nem tudom honnan jött és hogyan tudnám kijavítani,ezek valami fájl-ok.

2013. aug. 16. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!