Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy sorozat, melyet mkv...

Green Day4 kérdése:

Van egy sorozat, melyet mkv kiterjesztésben tudtam letölteni. Nekem viszont avi-ra lenne szükségem. De a végeredmény nagyon "kockás" de csak a gyors mozgásoknál. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Nekem elég alap dvd lejátszóm van és régi típus is, ezért akarom olyan formátumra írni, amit bármikor bármelyik lejátszón meg tudok nézni. Amit letöltöttem, biztos hogy jó minőségű. Milyen programmal, vagy mit javasoltok, hogy ne legyen a gyors mozgásoknál pixeles az avi videóm. Akármilyen jó minőségű beállításokkal próbálkoztam, mindig ez maradt a problémám. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. júl. 2. 18:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

1.Ne haragudj meg, de nem azt kérdeztem mit hagytam ki, ha már ennyire figyelsz a pontosságra és az értelmezésre, hanem hogy milyen lehetséges ötletek jutottak eszedbe amivel kapcsolatban írtam. Másrészt, érdekes módon másnak sikerült értelmeznie annak ellenére, hogy kimaradt a "konvertálás" szó, és elolvasta az apróbb betűs hozzászólást is. Ebből kiderül azért miről van szó. Nem vagyok egy hülye, mint amilyennek érezteted velem, de szerintem egy normális valamilyen szinten informatikához értő embernek, a más formátumra történő "írás" az konvertálásra utal, mint láttad a második válaszadó értette.

2.Köszönöm a segítséget, de rájöttem, hogy a videó kódoló beállítás (AVC h264, {ez is avi}) és a képméretarány (16:9) volt a megoldás. Azokkal a paraméterekkel amit írtál már próbáltam és ugyanolyan kockás volt (mpeg4, divx, xvid). Igaz a bit arány is sokat számít amit írtál, de már nagyon nagy fájlméretet eredményez.

Köszönöm a segítséget.

2017. júl. 4. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!