Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-nél törölni szeretn...

Windows 10-nél törölni szeretnék mappákat de rendszergazdai jogosultság kell hozzá pedig én vagyok az és így nem tudok törölni, miért?

Figyelt kérdés
Itt láttam pár megoldást de egyik sem segített. Érthetően elmagyarázná valaki, hogyan tudom ezt megoldani?

2017. júl. 2. 20:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Megnyitni sem tudom azokat a mappákat.
2017. júl. 2. 20:44
 2/2 Mr. V. ***** válasza:

NTSFAccess, ResetPermission nevü egész kicsi exe-k kellenek neked, amik fájlokat, könyvtárakat tudnak a te nevedre átírni, így törölni is tudod.

Fontos, hogy W7-től össze-vissza linkel a win, azaz ha a teljes C meghajtót saját uralom alá teszed, akkor keresésnél pl. az Application Data könyvtár redundanciát okoz: Application Data\Application Data\Application Data\... holott ez az "Application Data" csak egy link, mert a valós könyvtár az az AppData. Tehát csak azokat írd át a nevedre, amiket törölni akarsz!

2017. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!