Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csökkentett mód indítási...

Csökkentett mód indítási hiba: "Nincs elég rendszererőforrás a kért szolgáltatás befejezéséhez". Valami megoldás erre? :/

Figyelt kérdés

Az ESET Smart Security-t próbáltam teljesen törölni a gépről, de az esetuninstaller.exe-t csökkentett módban kell elindítani. Itt bukott ki a probléma, hogy semelyik csökkentett módban nem indul a Windows 7.

Egyébként normál módban tökéletesen fut.

Előre is köszi a válaszokat.



2017. júl. 4. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Normál módban bogarászd ki az eseménynaplóból, hogy mi küldte a hibaüzenetet, és tedd rendbe.
2017. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DjImipapa ***** válasza:
REVO UNINSTALLERREL kell mindent leszedni, és pláne az eset-et teljesen leállítani feladatkezelőben....másképp marad működik némely összetevője.
2017. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Böngésztem az eseménynaplóban. Ezt találáltam: Service Control Manager 7009 / Letelt egy időkorlát (30000 ms) a(z) Lenovo Platform Service szolgáltatás kapcsolódására való várakozás közben.


Erre a Lenovo Platform Service-re megpróbálok rá keresni, hátha az lenne a gond.. Bár fogalmam sincs, hogy ezek micsodák. Egyéb ötlet, vagy tanács?


Második: iObit Uninstallert használtam a mély eltávolításra. Mindig ezt használom, hogy a maradék fájlok törlődjenek. Hasonló a Revo-hoz, de azt is megpróbálom. Az a esetuninstaller.exe egy külön letölthető program, ami az eset oldalán van. Valójában csak ez töröl mindent. Egy korábbi verziót szerettem volna telepíteni, de ütközést észlelt.

2017. júl. 4. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, ez lenne az a bizonyos backdoor, amit a Lenovo egyes gépekbe épített, és miután kiderült, hatalmas botrány lett belőle. Keress rá, meg hogy hogy lehet megszabadulni tőle, és tedd meg minél előbb.
2017. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utána olvastam, bár még nem olyan mélyen.

De ha jól értettem, akkor még, ha újra is telepítem a Windowsot..akkor sincs nagy esélyem, hogy működjön a csökkentett mód?

2017. júl. 4. 15:56
 6/7 A kérdező kommentje:
LPlatSvc.exe-re kerestem rá, ami a Lenovo Platform Service-t foglalja magába. Elindítanám, de egy user32.dll-t kér, amit le is töltöttem. Ez lesz a gond remélem.
2017. júl. 4. 16:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Az user32.dll-nél szintén zsákutcába ütköztem, mert nem tudom visszaállítani egy korábbi időpontra. Nem csináltam biztonsági mentéseket..
2017. júl. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!