Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok nekem ajánlani Videósze...

Tudtok nekem ajánlani Videószerkesztő programot?

Figyelt kérdés
Most látom,hogy már a Windows Movie Maker-t már nem lehet letölteni a lejárat miatt. ne lehessen valamit szerkeszteni ezeken a számítógépeken. Neem ezt is le kell jártatni. Fantasztikus. Átlagos videószerkesztőt keresek. Ha van írjátok le a proginak a nevét és a linket. Előre is köszönöm.

2017. júl. 4. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

PowerDirector 15


Nem ingyenes program, de ha nem akarsz érte fizetni, kapsz egy 1 hónapos próba verziót ezen a linken:


[link]

2017. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezeket elég egyszerű használni és jók is:

[link]

2017. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt van pár ingyenes:

* Avidemux: [link] - ez egyszerűbb vágási munkálatokhoz (ha nem akarsz effektezni, akkor elegendő lehet)

* Shotcut: [link]

* Openshot: [link]

* Lightworks: [link]

* PiTiVi: [link]

* KdenLive: [link]

* Blender: [link] (ez mondjuk elsődlegesen 3D modellező alkalmazás, de van benne videószerkesztő)

2017. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Camtasia pl. Neked kel kipróbálgatni, mi az ami fekszik. Pl nekem a Sony Vegas nem jött be, túl profi volt.D
2017. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

Nesze, rákattintok a saját címkédre:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vide%F3szer..

2017. júl. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Avs video editor,hitfilm 2017 express,videopad,shotcut,blender ezek mind ingyenesek
2017. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!