Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videószerkesztő program...

Milyen videószerkesztő programot tudtok?

Figyelt kérdés
Csak szólok hogy 12 éves vagyok de profi vagyok a szerkesztésben mert megtanítottak. Na de milyen jó videó szerkezsztőt tudtok? Pc-s legyen és ne sony vegas pro

2017. jún. 20. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Önmagadat hazudtolod meg. Ha annyira profi lennél, ismernéd, hogy milyen videoszerkesztő programok vannak.

Pl. Adobe Premier-ről hallottál már?

2017. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dongaben ***** válasza:
100%
Mint profi, miket tudsz csinálni az általunk ismeretlen szerkesztő programmal? És mire volna igény, amit az nem tud?
2017. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedd le Vegast, vagy Premiere Prot, ne menj fel YT-ra. ne keress tutorialokat, vágj össze egy 30 perces videót, effektezd meg kicsit, legyenek a tetején és alján sávok (hollywoodi mozifilm)... Mindezt segítség nélkül. Mert már megtanultad.
2017. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hominida ***** válasza:

Csak szólt, hogy 12 éves. :-)


Mondd el, hogy mi a bajod a Vegasszal, és akkor gondolkodhatunk valami máson.

2017. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt van pár ingyenes:

* Avidemux: [link] - ez egyszerűbb vágási munkálatokhoz (ha nem akarsz effektezni, akkor elegendő lehet)

* Shotcut: [link]

* Openshot: [link]

* Lightworks: [link]

* PiTiVi: [link]

* KdenLive: [link]

* Blender: [link] (ez mondjuk elsődlegesen 3D modellező alkalmazás, de van benne videószerkesztő)

2017. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:
A keresősor kezelésére nem képeztek ki? Merthogy már naponta kérdezik meg ugyanezt. Csak szólok.
2017. jún. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hitfilm 2017 express (ez a legprofibb ingyenes program), Avs video editor,Shotcut,cyberlink Powerdirector, videopad (úgy tudom ez nemrégiben fizetős lett de azért ideírtam), movie maker, apowersoft (bár ez vízjeles), camtasia studio, a pinnacle studio "kistesója", a videospin, davinci resolve, és persze a blender.

Fizetős videó vágók:

Adobe Premiere Pro CC (ez talán legprofibb a világon de nagyon sok a havidíja),Adobe After Effects CC,Sony Vegas Pro 14 (Könnyebben kezelhető szoftver de drága),final cut pro (csak Mac OS op rendszerre)

Most ezek jutottak az eszembe, remélem segítettem :)

(És amúgy ha profin szerkesztesz akkor hogy hogy nem ismersz videószerkesztő programokat?

2017. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!