Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek is ennyire lassítja a...

Nektek is ennyire lassítja a gépet a Kaspersky?

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk, hogy jó a konfigom, és már régóta használom. De a Windows legutolsó frissítése óta egy hulladék. Nem fut rendesen, érezhetően húzza a gépet, és bármit is nyissak meg, a tálcán lévő ikonok villannak egyet. A Teljes vizsgálatról ne is beszéljünk, akkor használhatatlan. Szerintem valamit elszartak a Windows frissítéssel, és még nem kompatibilis, de nem vagyok biztos benne, ezért tettem fel a kérdést. A Kaspersky törlése után minden tünet elmúlik, a tálcás is, újrarakásnál megint előjön. Nem akarok más vírusirtót használni, mert nagyon szeretem.


Nyugtasson meg valaki, hogy ennek oka van, és másnál is ilyen. A gép ebben a hónapban lett újrarakva, de újrarakás előtt is csinálta, közvetlenül a Windows frissítés után akkor is.



2017. júl. 9. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Eredeti ?
2017. júl. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát eredeti, mert újraraktam a gépet, és a próbaverzió megy, de ha szar a próbaverzió, akkor minek lehet leszedni? Ezért érdekelne, hogy aki használja, és a Windowst is frissítette, annak hogy megy.
2017. júl. 9. 06:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor most aktiválva van vagy nem?
2017. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
30 napos próba megy éppen. Egyébként már nincs gond, mert megpróbáltam az eredeti verziót, szóval nem kaspersky.hu, hanem .com és onnan a legfrissebbet, és nem húzza egyáltalán, ugyanolyan, mint régen, de a tálca villogás megmaradt, de érdekes módon az is csak akkor, ha a feladatkezelőt a Start menüből indítom a kikapcsoló gomb fölött. Ha a Számítógép ki van téve az asztalra, vagy a tálcára teszem a feladatkezelőt, akkor az sem áll fenn. Lehetne a Windowsra fogni, de csak akkor szar a Start, ha fent van a Kaspersky. Ki érti ezt. Most nekem így jó, de azért érdekelne, hogy ez mi ez.
2017. júl. 9. 17:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem a vásárolt eredeti verziót, hanem nem a magyar oldalról szedtem le.
2017. júl. 9. 17:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam, csak úgy, és feladatkezelő helyett fájlkezelőt akartam írni. De szar :)
2017. júl. 12. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!