Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast vagy Windows 10 Deefnder...

Avast vagy Windows 10 Deefnder? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy Windows 10-en melyiket válasszam vírusirtónak? Az Avastot vagy a Windows Defendert?

(Szerintem az avast, mivel többet tud) Válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 10. 10:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*Defender*
2017. júl. 10. 10:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. A Defender gyenge. Nemcsak szerintem, hanem a tesztek szerint is. Avast több haveromnak is volt és szívtak vele.
2017. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Örök téma ez a Defender vagy virusirtó. Mert ha letöltesz egy virusirtót a W10-re, akkor annak saját védelmi rendszere, a Windows Defender automatikusan kikapcsolódik. Ugyanis azt "gondolja" a Microsoft, hogy ha neked ő nem elég elég és helyette más virusirtót helyezel előtérbe, akkor kikapcsolja. A Defender nem vicc, a Microsoft saját platformjára sok-sok fejlesztő által kifejlesztett védelme, alapban benne is van a W10-ben, ami a korábbi verzióktól már ezerszer jobban működik. És kiválóan működik torrentezésnél is. Egyébként sincs 100%-os virusirtó, a legjobb Te vagy.

Tehát elegendő a Defender is. Ráadásul pl. torrentezésnél ki sem kell kapcsolni, mert a virusirtókkal szemben a pach-eket, crack-okat, aktivátorokat nem törli, hanem csak figyelmeztet és Te döntöd el, hogy törlöd, engedélyezed vagy karanténba helyezed. A virusirtók nem figyelmeztetnek, hanem egyszerűen megsemmisitik. A torrentezésnél ezért is kell a virusirtót kikapcsolni. Még olyanok is vannak, akik többet használnak. Minek? Félelemből? 100%-os egyik sincs, attól még megfertőződhetnek. A W10 legutólsó nagy frissitésénél ugyan eltűnt a korábbi, szerintem logikusabb Defender ablak és helyette egy Biztonsági központ lett, de azt a régit is elő lehet varázsolni a Program Files-ből. Persze W10-en is tökéletesen lehet elég sok és jó virusirtót működtetni, de azon tul, hogy ezek automatikusan kikapcsolják a Defendert, még jelentős lassulást is okozhatnak. De kinek a pap, kinek a papné, lehet választani. (Egyébként nekem a lánya, ha csinos és megengedi.)

2017. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem tobb gépem van de mibdegy



Azt akarom mobfani hogy az egyik gepeb avast van az igazabol winfos xp de avast meg nagyjabol a xp mindig folyamatosan securytyztetretde sokaig igy lassu volt ezert bitdefender hasznalok



Masik eset a winfos me nel volt amikor azt kerteba avast hogy inditsd ujra az egy végzetes hiba voltmert még a gépet se engedte bekapcsolni

2017. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóember! Olvasd már el a kérdést, abban nem az őskövületes XP-ről hanem W10-ről van szó!
2017. júl. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!