Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 ultimate rendszerben...

Windows 7 ultimate rendszerben lévő felhasználói fiókok ügyében tudna vki segíteni?

Figyelt kérdés

Leszögezem, nem vagyok egy informatikus, úgyhogy kíméljetek a ledegradáló megjegyzésektől!


windows 7 ultimate rendszerben eddig egy felhasználói fiókom volt, ez a rendszergazda fiók. Majd létrehozott egy 1-es nevűt, ami általános jogú felhasználó és jelszóvédett. Ezt tudtommal nem én hoztam létre, a jelszót nem tudom, ha új jelszót akarok benne, vagy jelszó törlést, akkor ezt írja ki: 1 jelszavának eltávolítására készül.Ha eltávolítja a jelszót, 1 elveszti összes EFS titkosítású fájlját, személyes tanúsítványát,illetve webhelyek és hálózati erőforrások elérésére használt tárolt jelszavát.A jövőbeli adatvesztés elkerülése érdekében kérje meg 1 felhasználót, hogy készítsen jelszókiadási lemezt.


Mit jelent ez? Én nem hoztam létre! A rendszergazdai jelszó nélküli.


2017. júl. 12. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán töröld ne foglalkozz a Windows(TM)(C)(R) nyavalygásaival
2017. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi nem volt világos az első válaszban?
2018. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!