Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 x64 alatt dx10...

MetalRat3 kérdése:

Windows 7 x64 alatt dx10 telepítése fail.5let?

Figyelt kérdés
több helyről letöltve, rendszergazdai joggal is telepítve ugyanaz. Dx9-hez volt fixer progi, de dx10-hez eddig nem találtam. És win8/8.1/10 nem kell, arról vettem vissza 7-re, mert elegem lett a bugokból. 7 stabilabb...(már amennyire a windows stabil lehet)

2017. júl. 15. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik directx 10 telepítő. Minden olyan oprendszerben beépítve benne van, amin támogatott, és nincs régiekre. Minden önmagát directx 10 telepítőnek valló fájl kamu, vírus, tréfa, miegymás.


Mellesleg minek akarsz 7-re telepíteni valamit, ami gyárilag benne van? D3dx fájlokat meg managed assembly-ket lehet rápakolni a hivatalos telepítővel. Minden egyéb ott van alapértelmezetten.

2017. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Ahogy az első mondja. Rendszeresen frissített Windows 7 kell hozzá, illetve a DirectX Online telepítője.

[link]

Valamint napra kész video kártya driver. Ha ez után se megy amit szeretnél, a hiba a te készülékedbe van.

2017. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

win10 volt, és elegem lett a sok restartrból, amit generáltak a win10 frissítései.

Nem vagyok kezdő, csak a játékok miatt van win a gépen, egyébként Fedora párti vagyok. Win 7 x64-re a dx 9.0c is érdekesen kúszott fel, de a 10 már sehogyse hajlandó. Igen, tudom, dx11-ig kompatibilis ez a fos verzió, de nem teszek fel megint 10-et a gépemre. Inkább, akkor nem játszom újabb játékokkal.

Mind2 válaszoló téved, mivel az MS honlapján van dx10 telepítő, és nincsen a windows 7 frissítések között dx frissítés. Igen, a 8/10-nél már a frissítések között van a dx is, de itt még nem! Hála a bitnek. Minek is kéne dx frissítés egy dos-s játéknak...

2017. júl. 15. 19:16
 4/6 A kérdező kommentje:

2. válasz:

a hiba nem az én készülékemben van, nem néztem el semmit.

eleve, ha nem WHQL-es a driver, nem megy fel ra dx.

windows egyéb fa s z s á g a i iránt egyébként lenne pár szavam, de hiába van újabb driver/chipset, ha a windows őkegyelme szerint nem whql-s, b a s z h atom, és nem megy rá

2017. júl. 15. 19:19
 5/6 A kérdező kommentje:
a win10 baszhatja, ha van beépített dx12, de a dx6-7-el már nem kompatibilis. Nekem most arra van szuksegem win 7 alatt. Az, hogy a win lefele nem kompatibilis, azt mindenki tudja, de legalább 2 év múlva működjön már az, ami 2 éve
2017. júl. 15. 19:24
 6/6 AntZ ***** válasza:

Fel lehet tenni nem vhql-es driver-t is:

https://www.youtube.com/watch?v=L9zFoKRT_Zk&ab_channel=TechT..

2017. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!