Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most mit tegyek? Sp1 sp2 sp3?

Most mit tegyek? Sp1 sp2 sp3?

Figyelt kérdés
Van egy viszonylag régi gépem, ami nem rég volt szerelőnél, újra lett telepítve, de nem használtuk. Most szeretném használni. Msn nem működött, irány internet, mi a teendő. Szervíz csomag 1 volt a gépen, azt olvastam a 3massal biztos működni fog. Telepítettem. Azóta gondol egyet újraindul, telepítéseket ugyan elkezd, de kilép belőlük. Mit tegyek? Jobb lenne Sp2? Vagy most mit csináljak? Telepítsem az Sp1et aztán a 2őt? A 3mat nem tudom eltávolítani a gépről a Programok eltávolítása és hozzáadása pont alatt. Tanácsokat kérnék!
2010. máj. 21. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Sp3-at lehet integrálni a telepítőbe. Érdemes megcsinálni és így telepíteni az xp-t. Nem olyan sok munka...

[link]

2010. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!