Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a szaggatás oka? GTX...

Írjon be egy nevet kérdése:

Mi lehet a szaggatás oka? GTX 1060 vs. Gta 5

Figyelt kérdés

Segítségetekre lenne szükségem.Nem rég vettem egy MSI GeForce GTX 1060 Gaming X 6G-t. Gondoltam de jó, minden játék jól fog menni, és pont az ellenkezője van. A legtöbb játék szaggat, de nem az hogy kevés az fps-em, mert általában 110-160 között van, de folyamatosan ledobál 6-14-re. Van valami tipp, hogy mi lehet a baj? Nem a legmagasabb beállításokon játszom! (Legtöbbször GTA 5-nél fordul elő, és már élvezhetetlen a játék, akár lowon is.)

Gépem:

I7-4790

MSI GeForce GTX 1060 Gaming X 6G

2x4Gb Kingston HyperX DDR3 Ram

Asus H-97 Pro Alaplap

2x1Tb WD Enterprise vinyó



2017. júl. 18. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj egy olyan programot ami kijelzi játék közben a fontosabb adatokat (memória használat, gpu memória használat, proci használat magonként és összesen, hőmérsékletek stb...). Egyébként utánanéztem hátha bottleneck van mert gyenge a videókártyához a proci, de nincs. Elvileg kihajtja a procid a karidat. Szóval ezt neked előre kizártam. Ha nem oldódik meg sehogy sem, netán kiderül hogy nem a hőmérséklettel van gond amire én elsőképp gyanakszok és nem jössz rá a hiba okára egy clean install megoldhat mindent. Csodákra képes.
2017. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vga vagy proci melegedés. Gyári hűtés van ?
2017. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 - Nem valószínű, hogy hőmérsékleti probléma, 63 fok volt a max játék közben, és windows és vidikari driver clean istall-t is csinaltam

#2 - VGA max 63 fok volt, procit pedig nem tudom. Gyári hűtő van a procin.

2017. júl. 20. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!