Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik a Windows 7-es számára...

Csicsky kérdése:

Létezik a Windows 7-es számára a Windows Movie Maker ingyenes változata?

Figyelt kérdés
A Windows Movie Maker a Windows XP számára ingyenes volt. A kérdésem az lenne, hogy létezik-e a Windows Movie Maker-nek ingyenes változata a Windows 7-re (Windows 7 Professional Service Pack 1), a 64 bites operációs rendszerhez. Ha igen, hol található meg?

2017. júl. 19. 13:24
1 2
 11/15 anonim válasza:
leírnád, hogyan sikerült? ugyanez a problémám :(
2017. szept. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 tabaki ***** válasza:

@#11:

Lehet, hogy Kérdező mégiscsak hajlandó volt rákattintani az orra alá tolt linkre? -- igaz, ha a dátumokat egybevetem, három napig pihentette előtte az egerét. Az őáltala meghonosított ólommadár tempó közepette már nem is olyan meglepő, hogy te is ennyire ráérsz lamentálással múlatni az időt. Jó, jó, ha ennyire fontos volt közölni velünk, készséggel elhiszem, hogy "problémád" van, de bocs, engem például egyáltalán nem érdekel. Kell a fenének a körítés, töltsd le te is #5 linkjén, és annyi.

2017. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nekem valahogy sehogy sem jó :(
2017. szept. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 tabaki ***** válasza:
Akkor azt már el se meséld, hogy hogyan próbáltad, minek az?
2017. szept. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

nem tudtam megnyitni azzal a programmal az elmentett projektemet

a mentett filmet pedig hiába nyitom meg, mert nincs benne kép

tudnál esetleg egy szájbarágós megoldást írni?

2017. szept. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!