Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudd abból probléma adódni ha...

Tudd abból probléma adódni ha nem az internetről szedek le egy telepítőt hanem mindig ugyanazt használom amit legelőszőr?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy amikor én mondjuk a skypot fel szeretném telepíteni akkor felkeresem az oldalt le szedem a telepitőjüket majd telepítem (a telepítő meg le tölt dolgokat). Viszont az tud problémát okozni ha én ugyanazt a telepítőt használom amit még anno mondjuk fél éve? Vagy inkább keresem fel ismételten az említett oldalt?


Ui: a gépem újra húzáson esik át igy nehéz lenne 10-15 programhoz tartozó telepítőt egyesével meg keresgélni a neten, igy én még anno nem töröltem ki semelyik telepítőt sem, hanem elraktam mindet egy helyre. Szóval amint vissza kapom a gépem csak a pendrivról kell lehúznom a szükséges telepítőket és megspórolom magamnak a keresgélést.


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 19. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
tud
2017. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

A szoftverek újabb verziói tartalmaznak olyan frissítéseket, amelyek a régi szoftverek biztonsági hibáit javítják ki. Ha nem használsz friss verziót egy kártevő a régi program sérülékenységén keresztül könnyebben bejuthat.


Tartalmazhatnak olyan funkciókat, amelyek a régi szoftverekben nincsenek - akár olyanokat is, amelyek a szoftver által nyújtott szolgáltatás használatához feltétlenül szükségesek.

2017. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Néhány driver tud. Vannak, amik az akkori verzióban nem kompatibilisek a mai szoftverekkel, rendszerekkel, viszont pl a skype vagy mondjuk a chrome úgyis lefrissíti magát. Szóval hiába gyorsabb így, ha nem támogatja, úgyis le kell töltened a progikat.
2017. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ohh értem rendben, köszönöm szépen a gyors válaszokat! Épp ezen gondolkoztam hogy ha úgyis letölt X megát mikor el indítom a telepítést (fentiek szerint chrome, skype stb.) akkor lényegében mindegynek kell lennie azt hogy most miből indítom el mert a szükséges Frissítéseket úgyis letölti.


Köszönöm mégegyszer a válaszokat!

2017. júl. 19. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet ezt is oldani. Ami online telepítőt használ annak nyugodtan tartsd meg a telepítőjét, azt ha elindítod annak az első dolga az lesz, hogy csatlakozik az adott program szerverére és leszedi a legfrissebb verziót amit aztán telepít. Előfordul ilyen, pl skype is ilyet használ. Drivereknél ez nem jellemző, ott le kell töltened az újat (vagyis nem árt). Persze azok is beértesítenek ha telepítetted a régit hogy hé, van ám új verzió frissítsen?
2017. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. júl. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!