Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes előfizetni a CC...

Érdemes előfizetni a CC Cleanerrre az ingyenes változat helyett?

Figyelt kérdés
Átlagos felhasználó vagyok, telepíteni, felhasználói szinten karbantartani szoktam a gépem, de azt már nem tudom, hogy mi a jó "neki". Azért is kérdeztem, mert ha ilyen programokkal mint ez is, vagy előfizetős vírusirtó (NOD32-re előfizetek rendszeresen) biztonságban, és optimalizálva tudhatom a gépem, akkor nekem ezek megérnek X ft-ot.
2017. júl. 21. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az az alapfunkció amire kitalálták az ingyenes változatban is tökéletesen működik. Elkezdték utána telerakni más jellegű szolgáltatással (valós idejű védelem, időzített tisztítás, automatikus frissítés, support) és az lett fizetős csomag. Rendszertisztítóként még mindig megállja a helyét az ingyenes is, és az jó a gépnek is. Ezt a programot eleve nem futtatod minden héten, mert értelmét veszti.
2017. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!