Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 5-t hogy tudom elindítani...

GTA 5-t hogy tudom elindítani ha kéri az e-mail címet és jelszót amihez a kód tartozik és én elfelejtettem a jelszót?

Figyelt kérdés
Már próbáltam megváltoztatni a jelszót de ahoz is tudni kéne a régit :(

2017. júl. 22. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben sehogy. Ha nem tudod a belépési adatokat és helyreállítani sem tudod akkor a hozzáférés elveszett és újra meg kell venni.


Tucatnyi lehetőség van ami által megőrizhető a név-email-jelszó, de mindig csak akkor döbbennek rá az emberek a veszteségre amikor már késő. Legközelebb jegyezd fel az adatokat hogy ne kerülj ilyen helyzetbe.

2017. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
A megváltoztatáshoz nem kell tudnod a régi jelszót. A belépési felületen kiválasztod, hogy új jelszót akarsz és kapsz egy linket az e-mail címedre, amire a fiók regisztrálva van.
2017. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ért3m miért gondolod hogy kell a jelszó hogz megváltoztasd
2017. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam másik fiókkal aktiválni,akkor azt írta hogy a kód már egy fióknál használva van .
2017. júl. 22. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha korlátlanul lehetne bármennyi fiókban aktiválni akkor nem venné meg senki, csak körbepasszolnak 1 kódot ezer embernek. 1 fiók = 1 játék, és ha aktiválva lett akkor az a fiókhoz társul, máshol többet nem használható fel a kulcs.


Vissza kell szerezned a hozzáférést a Social Club profilhoz vagy elvesztetted a játékot.

2017. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Miért kellene hozzá másik fiók? Az e-mail címedet is elfelejtetted?
2017. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 e-mail címemet tudom csak a jelszót nem
2017. júl. 22. 19:14
 8/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Akkor veheted meg újra. Legközelebb olyan emailhez kösd, amit használsz is.
2017. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :(
2017. júl. 22. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!