Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagynak ki a játékok a...

Miért fagynak ki a játékok a gépen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! nos az a helyzet,nem mondanám magam konkrétan számitásteknikai analfabétának de akadt egy problémám,és már eléggé kétsége vagyok esve!

az utóbbi időben nem nagyon játszogattam gépen,már jó ideje...aztán pár napja gondoltam úgy is ráérek feltettem a Gta5 Reloaded verzióját,felraktam magyarítással stb,és eleinte annyira nem de utána egyre jobban elkezdett kidobálni a játék,lefagyott és exe.leáll,vagy aplication error szöveggel kidobált,és egyre jobban,utána leszedtem a magyarítást mert hallottam hogy az is okozhatja a dolgot,de nem ez volt a baj,azóta most már újra raktam 3X a gépem egyébként win7 volt rajta,és az újratelepítés 3 különböző win7 verzióval történt,de ezek után is ugyanúgy fent áll a probléma,csak hogy azóta ki próbáltam más játékot pl(Watch dogs)illetve a gta5,egy másik verzióját de még mindig,tehát most már kezdem azt hinni nem a játékokkal van a bibi,minden driver fent van,mindenből a legújabb,a régiek is,minden okénak kellene lennie van amikor nem is ír ki semmit csak lefagy s kidob tálcára,de ez a ritkábbik eset... ha van valakinek hasonló tapasztalata ilyen problémával akkor örülnék ha megosztaná velem az észrevételeimet!

a gépem adatait leírhatnám de igazából felesleges,mert bőven vinnie kellene mindent...



2017. júl. 22. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan jó géped van, akkor elfelejthetnéd már a Windows 7-et, remélhetőleg nem a 32 bites verziót telepítetted...


Mondanám, hogy rakd fel a Windows 10-et, de az sem egy álom, viszont az említett játékok tökéletesen futnak Windows 8.1 (x64) alatt!

2017. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem egy hű de nagyon csúcs,de Igazad van,én nem is szeretem annyira a 7.-est,már volt rajta 10-es korábban,amikor még másik proci volt a gépben,na akkor vitt mindent semmi hibaüzenet és még a játékok is jobban futottak...de most egy Xeon E5450 procim van húzva kicsit,és azóta a win10-re ha telepíteni akarom azt írja ki hogy nem támogatott a processzor,bootolásnál meg csak a logóig megy-el,utána megfagy... mondjuk ezt csak egyszer próbáltam,win8 is próbáltam de ugyanez,bár valószínű hogy ott akkor maga a win is szar volt,mert kiírta hogy hiányol valami bootfájlt,utána már úgy nagyon nem is próbálkoztam kedvem sem volt,de igazából ezen a gépen volt 1-2 játék amibe nem kötött bele és végig is nyomtam,na most ezért nem is értem mi a franc van,már nem tudok mire gondolni ja,amúgy persze 64bitest raktam fel az biztos,oda figyeltem!
2017. júl. 23. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos így már megint más a leányzó fekvése, ugyanis egyik haveromnak is XEON processzora van és emlékszem valami miatt panaszkodott is, de már nem tudom mi volt a problémája, talán megoldódott.
2017. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyébként alapjában véve,nincs úgy vele probléma mert tényleg szépen visz mindent semminél nem tapasztaltam hogy fájna neki :D tehát ahhoz képest hogy annyira nem játékra használják inkább ezeket a Xeonokat,tényleg nem panaszkodom,de valami nem stimmel az biztos!

megpróbálok majd még azért egy win8 telepítést,8.1-el próbálkoztam most megpróbálom majd a sima 8.-ast,hátha már nem tudok mire gondolni,mert tényleg még a frissen telepített rendszernél is kidobált,a procit nem hinném hogy köze van hozzá igazából mert ahogy írtam is volt amit végig toltam és nem hisztizett a gép semmit szóval... továbbra is tanácstalan vagyok.

2017. júl. 23. 12:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Na,egyébként visszatérve a win telepítés témára,találtam a témával kapcsolatban egy kérdést( https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__.. úgy Xeon ugyan az a típus van neki is,tehát biztos hogy a proci miatt nem települ bár emiatt nem aggódom annyira mert cseréltetem majd úgy is,de így már legalább kicsit beljebb vagyok ezt a kérdőjelet legalább kilőhetem! :D
2017. júl. 23. 12:40
 6/6 A kérdező kommentje:
sok év szenvedés után kiderült, miután egy proci csere megoldotta, a processzor volt a ludas, Xeon E5450, valahol nem meglepő hiszen nem is játékra való, de volt akinél nem volt gond, nálam sajnos nem szerette a játékokat, lehet csak valamelyik másik hardware-el összhatásban nem volt kompatibil, a lényeg hogy megoldódott! :) :D
2019. szept. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!