Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan (és hogyan) lehet...

Honnan (és hogyan) lehet letölteni olyan programot, amivel ellenőrizni tudom, hogy elolvasták -e az általam küldött e-mailt?

Figyelt kérdés
Bizonyos személy (a barátnőm...barátnő az ilyen?)esetleges, hogy engedélyezi-e a visszaigazolást, amikor bejelölöm, hogy visszaigazolást kérek...
2017. júl. 23. 11:21
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Minden címzettnél ha használ levelezőklienst, akkor a program beállításaiban lehet megadni, hogy a visszaigazolási kérést mindig utasítsa el, vagy kérdezzen rá, vagy mindig küldje vissza. (alapértelmezésben rákérdez)


Ha valaki webes felületen keresztül kezeli a levelezését, akkor ott lehet ilyet beállítani. (általában nincs ilyen)

2017. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! - Egyszer valaki azt írta, hogy ő tudja ellenőrizni, hogy én elolvastam - e a levelét - anélkül, hogy én elkövettem volna bármit is annak érdekében, hogy ő ezt meg tudja tenni. Ezek szerint nem írt igazat, vagy ha igaz, akkor ez hogyan lehetséges?
2017. júl. 23. 14:37
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Annyiban megkerülhető ez az ellenőrzés (bár ez sem működik mindenhol), hogy ha az email üzenet részében bármilyen internetre mutató tartalmat tesznek, - pl. egy képet.


Ez a kép lehet hogy a feladó weboldaláról töltődik be (és a linket lehet paraméterezni is) így ezen keresztül azonosítható a feladó és naplózható, hogy pontosan mikor nyitották meg.


Bár ahogy írtam nem működik mindenhol, mert levelező-kliensnél le lehet tiltani a webes tartalmak megjelenítését, így nem töltődik be az adott tartalom és nem tudják távolról naplózni annak letöltését.

2017. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2017. júl. 23. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!