Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat az NFS Undergrou...

Kizcar kérdése:

Miért szaggat az NFS Underground 2?

Figyelt kérdés

A gépem: Phenom II X4 945, Asus 5770 Voltage Tweak, 2Gb ram 533Mhz (tudom ez nem valami sok), Windows 7 - az Underground 2 pedig szaggatgat. Kicsiket, de engem ez is eléggé idegesít. Amúgy Vsync-el maxon 1600x1200-ban mindenhol 75FPS, de vannnak olyan helyek ahol szaggatgat.

Nem értem! Megy 75FPS-sel, jó gépem van viszonylag és szaggat.

A régi Athlon 64 3500+ proci és Radeon x1600 videókártyával nem szaggatott. Igaz akkor Windows XP volt és 640x480-on játszottam.

Valaki tud valami tippet, hogy miért lehet ez?

Patchelve van a játék amúgy!

Köszönöm a segítséget!


2010. máj. 22. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Az semmiképp sem rossz, hogy patchelve van, őszintén fogalmam sincs mert 2GB-al azért menni kéne(azt azért hozzá teszem, hogy ebben a konfigban 2gb édes kevés, de ma már ott járunk, hogy ha normális gép kell az embernek akkor 8gb a minimum) még esetleg az lehet baj, hogy az Undergrund 2 már nem mai darab, de megértem, hogy tetszik, mert talán az egyik legjobb NFS. De nekem pl, jobban tetszik a Shift :)


Esetleg még az lehet, hogy melegszik valami.

2010. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valami szoftveres hiba lehet, driver, vagy egyéb dolog zavar be, tuti
2010. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha kikapcsolom játékban a Light Trailst és a Vsyncet, akkor már mindjárt jobb valamivel, de szerintem is bezavarhat az Ati Tray Tools.

Máshol is olvastam már, hogy az ilyen videókártyához való progik bezavarhatnak.

Mondjuk eddig csak Underground 2-nél vettem észre a problémát.

Na majd kipróbálom Ati T.T. nélkül hogy milyen.

Remélem jó lesz!

2010. máj. 23. 01:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja amúgy még annyit elfelejtettem, hogy haveromnál is ugyanez a helyzet, csak neki sokkal durvábban szaggat:( Igaz neki jóval gyengébb is a gépe mint a jelenlegi enyém, de erősebb mint ami volt nekem - amin szaggatásmentesen ment - igaz nem 75 FPS-sel.
2010. máj. 23. 01:39
 5/6 A kérdező kommentje:
A RAM-ok okozták a problémát. A két különböző márkájú, sebességű, méretű RAM-ok miatt volt az egész.
2010. jún. 27. 23:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem bele ugyanolyan márkájút, sebességűt és így már nem csinálja, és a Most Wanted is sokkal jobban megy.
2010. jún. 27. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!