Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Inviteles netem van! 24 óra...

Inviteles netem van! 24 óra aktív kapcsolat után mindig szét kapcsol a net és ujra kell csatlakoztatni! Hol lehet beállítani h ne kapcsoljon szét 24 óra után?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehol. Az ADSL net az naponként szétbont és új IP-t adnak.
2010. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól érzem, hogy nem szoktad elolvasni az apróbetűs részt egy szerződés aláírásoakor? Ugyanis ott van benne, hogy az Invitel ezt megteheti, és ezt elfogadod. Legfeljebb ők tudnák beállítani, ha akarnák.
2010. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, én két éve Invitel netet használok, és eddig max 2-3 havonta volt ilyen, azóta nekem is naponta van, és az ip sem marad, mint eddig 2-3 hónapig, csak egy napig.
2010. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szinte minden ADSL netnél így van. A GTS-Datanetnél voltam és most T-Onlinenál vagyok. Mindkét helyen így volt. Azért bontódik, hogy otthonról ne lehessen weboldalt üzemeltetni.
2010. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez eddig oké, de mint már mondtam, ezelőtt két-három havonta volt ilyen, most meg minden nap...
2010. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez van allitsd be a routeredet, hogy auto redial.

Azt jolvan. :)

Az IP-t meg oldd meg mondjuk dyndns-sel. Ha kivulrol akarod elerni a gepedet.

2010. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!