Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szükségem lesz egy szoftverre...

Szükségem lesz egy szoftverre vagy driverre ahhoz, hogy iOS-ről PC-re fájlokat vihessek át, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert egy LG-mobil esetében felajánlotta a telefon driver telepítését, de nem tudom, hogy ez szükséges e ehhez a mobilhoz, vagy bármely másikhoz kell e ilyen, pl. iPhone-hoz.

2017. júl. 26. 11:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szia! Az ITunes nevezetű programot tedd rá a számítógépedre és lépj be az IOS Acc-oddal. Éééés már érzékeli is a telefont ,de az az elejétől legyen be dugva a gépbe. Remélem segítettem 😀
2017. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dongaben ***** válasza:
50%
Elméletileg nem kell külön szoftver. Win 7-től már a rendszer simán kezeli a telefonokat. Legalább is tőlem még nem kért egyszer sem.
2017. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
52%
Akkor még nem volt Iphoned 😀. Mert CSAK azzal lehet (ITunes)
2017. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem rosszindulatból írtam bocsi
2017. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Captain Logic ***** válasza:
39%
Dongaben ha fogalmad sincs a dologról, minek írsz ide..? Egyes jól leírta. Annyit hozzá tennék, hogy telefonról gépre fényképet a fájlkezelőből tudsz, azt alapból felajánlja a windows.
2017. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dongaben ***** válasza:
55%

Preply!

Én egy "kicsit" annak szántam...de én is elnézést kérek miatta! :)

2017. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincsen iTunes-ra szükség hozzá... Kivéve ha nem ismeri fel magától a Windows. Windows 7-től felfelé már felismeri USB eszközként és látsz minden mappát. Nekem iPhone 4S-em van, sosem használtam iTunes-t hozzá.
2017. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Dongaben semmi 😜
2017. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Captain Logic ***** válasza:
#7 Hát pedig zenét biztos nem fogsz gépről fájlkezelővel iPhone-ra rakni...
2017. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zenét iTunes-szal sem, kivéve ha megvásároltad... Arra van külön program az App Store-ban.
2017. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!