Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? Sims 2! Sürgős!

Mit csináljak? Sims 2! Sürgős!

Figyelt kérdés

Letöltöttem a sims 2őt,fel is telepítettem,aztán amikor elakartam indítani,kiírta,hogy valami baj van. Konkrétan ezt:"nem ismerte fel a DirectX9.0c kompatibilis videokártyát.ellenőrizzem, hogy kompatibilis-e,és a gyártó által kibocsátott legújabb driverek vannak-e feltelepítve a gépre."

Nem igazán értek ehhez,mivel lány vagyok. Nézegettem ehhez hasonló kérdéseket/válaszokat,de nekem ez magas.Nem tudom mit tegyek. Megnéztem a videókártyám típusát,és azt hiszem Nvidia nforce 250. Miket kéne letöltenem/feltelepítenem/csinálnom?:)


2017. júl. 26. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Töltsd le a GPU-Z nevű programot, ez kiírja a kártyád pontos típusát


Ez kell meg az, hogy milyen rendszered van és hány bites (Pl windows 7/8/10 és 32 vagy 64 bit)

2017. júl. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!