Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek már nagyon régóta egy...

Nyertes1000 kérdése:

Keresek már nagyon régóta egy játékot, és most meghallottam ezt a zenét, ami nagyon, de nagyon emlékeztet a játékban lévőre. Ismeri valaki, ennek a számnak a címét?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=jHu2Gqd7PWU


0:00-:0:07-másodpercig tart, Tudom hogy benne volt ez a szám, vagy egy hasonló. Eredeti CD-n volt meg, Francia országban játszódott, Vagy Spanyol, Emlékszem pár Küldetésre: Kint volt az utcán egy szekér (régi időkben játszódik ) alatta volt egy törött kerék, másik küldetésen lehetett nyilazni,



2017. júl. 27. 16:37
 1/4 anonim válasza:
Ez a zene a World of Warcraft-ból van.: https://www.youtube.com/watch?v=cHJLdF2WNxI
2017. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ismét zsákutca a játékkal kapcsolatban. de biztos vagyok benne hogy ez a zene volt benne.... lehet hogy az volt benne, de nem találom O_O
2017. júl. 30. 20:00
 3/4 anonim válasza:

Itt van pár játék, ami illik a leírásodra (régi idők, helyszín)



Spanyolországban játszódnak: Assassin's Creed II: Discovery, Assassin's Creed: Brotherhood, Broken Sword: The Shadow of the Templars


Franciaországban játszódnak: Assassin's Creed Unity, Bladestorm: The Hundred Years' War, Broken Sword II: The Smoking Mirror, Lords of the Realm III, Touché: The Adventures of the Fifth Musketeer



Ha fel tudnál idézni több dolgot, vagy esetleg hogy mikori a játék, hamarabb megtalálhatnánk.

2017. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik sem az, amiket tudok az nem más:


KINÉZET: Úgy nézett ki a játék mint a tárgy keresgélős játékoknál, de egy emberkével voltál, és azzal kellet menned.


Küldetések: Bármikor, akárhányszor ki lehetett menni a hátsó részhez, kerthez és FPS módban lehetett íjászkodni. Bementem a városba és láttam egy olyat hogy házak, és az emberkék járkáltak és az út közepén egy szekeret, alatta volt egy törött kerék. Emlékszem volt egy küldetés ahol nem tudnunk tovább menni: A szobában voltam a kémény ben volt egy CSIGA szerű rajz, ami kívülről befele jön ki, ott bármit csináltam nem tudtam végig vezetni rajta az egeret.


Ez kb 2000-res körüli játék lehet,

2017. júl. 31. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!