Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani túlélős...

Tudnátok mondani túlélős játékokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Túlélős játék kéne nekem.Mármint olyasmi legyen mint a Forest, Minecraft stb..

Évjárat max 2013 lehet.Mert onnantól fentebb már nemhiszem hogy bírná a gépem..Lehessen a játékba gyüjtögetni, kaját szerezni, épitkezni stb..A válaszokat előre köszönöm!



2017. aug. 2. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

7 days to die Nagyon jól kidolgozott játék, craftolás van, vadászat, építkezés, mégse kocka világ. És persze zombik, akik 7 naponta hordában támadnak rád és szét tudják rombolni a bázisodat, szóval szöges drótot, tüskéket és hasonlóakat kell gyártanod. Elején nehéz lesz, érdemes lesz nézni videókat róla, illetve könnyű módban játszani.


Illetve a rust még ami hasonló. Csak ott nincs zombi, az online játszódik, és itt a többi játékos az ellenség vagy épp barát.

2017. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a játékot.Eléggé tetszik képek, és videók alapján a 7 days to die.Ma ki is próbálom.A Rust-ot már játszottam, csak tele van 8 évesekkel, és meguntam.Aki tud még az írhat!
2017. aug. 3. 10:57
 3/6 JellyS válasza:

Ark survival evolved az egy nagyon jó túlélős,építkezős gyüjtögetős játék

Állatok helyett dínók vannak benne

Low grafikán vagy közepeseb szerintem elfutna neked is


Dayz gyüjtögetős,túlélős játék zombikkal igazi játékosokkal


Mind 2 game online za gobdolod nézz róluk vidiket youtubeon

2017. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.Az ARK:Survival Evovled nagyon tetszik, ki is próbálom ma :D

A DayZ is elég jónak tűnik, úhyhogy köszi!Aki tud még az irhat

2017. aug. 4. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
A day z től jobb a world war z, ugyan az csak jobban sikerült. Az ARK survival pedig marha jó játék, de felejtsd el ha 2013 ig mehetnek a dolgok. Annak a játéknak olyan bika gép kell, hogy az nem igaz. Minimum erős 4 magos gép 8gb ram, és egy eléggé erős videokártya.
2017. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen..A Processzorom megvan hozzá (I7), 8GB Ramom van, csak sajnos a videókártyám gyenge..Úgyhogy szaggat az ARK.. Sajnos :(

A DayZ az megy, azt játszom is :D

Aki tud még játékot írjon!

2017. aug. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!