Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet összecsatlakoztat...

Hogyan lehet összecsatlakoztatni egy leptop-ot egy okos tv-vel vezeték nélkül? Mert nekem sehogy sem akar sikerülni.

Figyelt kérdés
A leptop ASUS SonicMaster és Windowz 10 van rajta (A leggújjab) a tv pedig LG Smart 32Lb57-es..

#LG #Windiwz10
2017. aug. 2. 22:59
 1/5 Dongaben ***** válasza:
A Windows tűzfalon kell egy portot nyitni a TV-nek, mint más UPnP eszköznek, programnak. Vagy...simán kapcsold ki. (Bátraké a szerencse! :))
2017. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csatlakozik automatikusan a TV a wifi hálózatra. Philips 55PUH6101-88-ról van szó. És igazából totál egyszerű a dolog win10-ről ha a TV már csatlakoztatva van a hálózatra. Jobb egér a videóra, Átvitel eszközre és ott ha nem rögtön, de kis várakozás után kidobja az eszköz típusszámát.
2017. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Upsz, tévedtem. Nem automatikusan csatlakozott, vagyis elsőre nem. Be kell állítanod első alkalomnál. Vagy random el kezdesz barangolni a TV beállításai között (átláthatóbb így, ezt javaslom) és megkeresed a wifi részt (ált. főkategória vagy hálózat/csatlakozás stb főkategória alatt megtalálható), vagy pedig manual elő és megkeresed hol van ez a beállítás. Mint említettem, a TV-nek csatlakoznia kell a wifire. Kis kiegészítés, fontos, hogy az adott helyi hálózatra csatlakozzon (ha több wifi hálózat van otthon neked) a TV amin a gép is van csak akkor láthatod a gépről a TV-t. Semmi külön beállítást nem igényel ezen kívül a TV meg a gép sem, avagy ez laptop. :D A wifire csatlakozás a TV kikapcsolásakor megszűnik, visszakapcsoláskor meg újracsatlakozik.
2017. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lali51 ***** válasza:
A száítógépen a hálózati kapcsolatoknál engedélyezni kell a hálózati felderítést,othoni hálózaton a fájlmegosztást, ha nincs othoni hálózat azt létfe kell hozni.
2017. aug. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt még nem árt megcsinálni amit az előttem válaszoló írt csak én ugye mindig azzal kezdek szóvak nem gondoltam rá hogy leírjam, mondhatni kifelejtettem.
2017. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!