Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cities Skylines nem indul...

Cities Skylines nem indul win10-en. Fekete képernyő jön be, csak az egér látszik. Hogy nem működik, amikor op rendszer újra telepítés ELŐTT ugyanúgy WIN10-en INDULT!? (. )

Figyelt kérdés

Mivel win10-en indult újra telepítés előtt, azt gondolom valamilyen program kellene ismét a gépre, hogy megoldja a problémát.

Viszont már annyi mindent kipróbáltam, hogy jó lenne valami hasznos tanács.


Utána olvasva sokaknak volt ilyen gondja.

Abból okulva már frissítettem minden drivert; C++ Redist-et raktam fel; kerestem egy gameSettings.cgs fájlt, hogy letöröljem (viszont ez nem is volt fent)


Vezérlőpultban (programok eltávolításáánál) az ikon nem jelenik meg rendesen. Hiába telepítettem fel sokadjára.


Plusz info, hogy mikor elindítom (rendszergazdai jogosultsággal) fekete a háttér, viszont két oldalt pár centire az egér visszavált a normálisra (nem a játékbeli "egérre")... ezen kívül viszont semmi hasznosat nem csinál :\


Köszönöm előre! Feltéve ha kapok válasszt! :D



#Cities: Skylines #nem indul játék
2017. aug. 5. 20:50
 1/1 anonim válasza:

Hali!

Ugyanez a probléma nekem is😅

2020. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!