Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri ezen a gépen a Windows...

Megéri ezen a gépen a Windows 7-et Windows 10-re cserélni?

Figyelt kérdés

CPU típusa: QuadCore Intel Core i5-4460, 3200 MHz (32 x 100)

Alaplap neve:ASRock H81M-HDS

Memória: 8GB

Videokártya: NVIDIA GeForce GTX 750 (2 GB)

Hangkártya: Realtek ALC662 @ Intel Lynx Point PCH - High Definition Audio Controller [C-2]



2017. aug. 5. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Ezen hasítani fog..

Ne hidd, hogy win 10-nek oLyan nagy gépigénye van..

2017. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És melyik verzió lenne jobb? A Home vagy a Pro?
2017. aug. 6. 07:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Pro vagy? Üzleti célra használod?

Cég vagy? Ügyfeleket szolgálsz ki a gépeddel?

2017. aug. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azon csodálkozok hogy nincs rajta még a 10 :D. Ugyanezz a gépem van csak gtx 960 4 gb :D És nagyon jó. Én mikor windows 10-et használtam Pro-t használtam, mert egy iciripi picirit gyorsabb de ez nem nagyon megérezhető. De a kettő között mindegy mit választasz, csak ne Enterprise legyen, mert az lassú is meg nem otthoni célokra van :D. Én nem win10-et használok hanem 8-at mert rosszabul futott a GTA V, de minden más ugyanugy :D. Nagyon jó rendszer. (8-as is főleg a 9200-es frissitéssel :D)
2017. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És 64bites legyen a rendszer a ram miatt!
2017. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Tökmindegy, hogy Pro vagy Home..Én a Pro-t használom, és nagyon gyors meg minden.Nekem a GTA V is jól fut rajta :D

Ja és ahogy írták, fontos, hogy 64 bit-es legyen a windows, mert másképp nemfogja az összes ramot használni.Ráadásul a Windows 10-nek, sokkal több funkciója is van.És nekem eddig minden játék elindult rajta, nemvolt nekem eddig hiba (Régi játékoknál se, mert van mikor nosztalgiázom :D ).

2017. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!