Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segít a VideoPad...

Valaki segít a VideoPad programmal?

Figyelt kérdés
Akarok egy videóból egy jó részt kivágni, de ez egy nagyon profi program, többször bonyolultabb mint a movie maker. Hova kell kattintanom hogy tudjak vágni videóból egy részt?

2017. aug. 6. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A Youtube tele van ezzel a programmal. Nem gondolod, hogy valaki neked elregéli az egészet ? :)
2017. aug. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DjImipapa ***** válasza:

1-es.... Mondjuk ugyan nem ezt kérdezte , ám én azt nem értem, ennyire szembeszökő dolgot mé nem tud???:) Képen a megoldás.

[link]

2017. aug. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, valóban nem ezt kérdezte, de aki egy alap dologra nem képes rákeresni, az ne vágjon videót !!

Ezért van tele az egész YT. a sok szeméttel, mert mindenki azt gondolja, hogy felveszi a bugyuta játékát valami programmal, aztán "megszerkeszti", és már mehet is fel.

Aztán az esetek nagy százalékában kiderül, hogy az orrát sem tudja kifújni az illető segítség nélkül. Íme az élő példa.

Bocs ha tévedek.

2017. aug. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 CspCsj ***** válasza:
2017. aug. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyökerek, segíteni akarok egy embernek és egy motivációt akarok összeállítani. De mindegy, mert nem nektek készül!
2017. aug. 6. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy milyen gyökér vagyok: Azt a tutorialt ÉN készítettem, csak nem akartam belinkelni, gondoltam te is megdolgozhatnál érte.
2017. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor oké. Te kezdtél el oltani, ja és ez volt az első az évben hogy én ilyet készítek. Bocs ha megsértettelek.
2017. aug. 6. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!