Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Maker-ben...

Windows Movie Maker-ben csináltam egy 6 perces videót. Miért nem tudom elmenteni a számítógépre? Azt írja ki vasároljam meg

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 21:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ha megtalálnám az eredetit az megnyitná a már elmentett projektemet? Onnan sikerülne elmenteni? Vagy nem ennyire egyszerű a dolog?
2017. aug. 8. 04:05
 12/24 DjImipapa ***** válasza:
Nos ezt a kérdést már magadnak kell megválaszolnod. Letöltöd, betallózod a projectedet, és azonnal kiderül....😃
2017. aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem talalok eredetit😣tudna valaki linket?
2017. aug. 8. 08:13
 14/24 tabaki ***** válasza:

Nem csoda, hiszen eddig csak két helyen kaptad meg ugyanazt a tandemrádiós linket, abból is csak az első esetben hívtam rá fel nyomatékosan a figyelmedet. Ilyen előzmények után mi sem természetesebb, mint hogy minden más helyet tűvé teszel érte.

Azt kell higgyem, fogalmad sincs róla, mit keresel. Mint a linkelt oldalakon többször is olvashattad, a Windows Live Movie Maker támogatása rég megszűnt, tehát a Microsofttól már nem tölthető le (a windows-movie-maker.org pont azért linkeli be nagyvonalúan a halott linket, mert tudja, hogy ott már úgysem találod meg).

A Tandem Rádió archívumában levőről semmit nem tudok, tehát ajánlatos a vírusellenőrzés. A méretén ne lepődj meg: A VMM hosszú ideje a Windows Live Essentials 2012 programcsomag része volt, és most a teljes programcsomagot le kell töltened ahhoz, hogy telepítéskor ki tudd belőle választani az egyébként kis méretű programot.

2017. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 DjImipapa ***** válasza:
Kéremszépen! NeroVideo szerkesztőnek van hozzá menüpontja: windows movie maker project megnyitása.....! Hogy az mi lehet...................:)
2017. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Le is töltöttem,sikeresen be is másoltam a projektet már csak a mentes hianyzott megint es fizessek be

36 eurot erte ha el szeretném menteni:( nem hiszem el hogy nincs erre egy ingyenes megoldás :(

2017. aug. 8. 16:03
 17/24 anonim ***** válasza:

Legközelebb kezdd a videovágást Blenderben! Full ingyenes.


[link]

2017. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 DjImipapa ***** válasza:
Mit töltöttél le? Nero-t? Ki kell hogy ábrándítsalak. Ami ingyenes, az vagy semmit se tud, vagy mint a blender nem igazán kezelhető(nekem nem jött be!), így marad a torrentezés....
2017. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 DjImipapa ***** válasza:
Privátba kapod a megoldást....:)
2017. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 tabaki ***** válasza:

„nem hiszem el hogy nincs erre egy ingyenes megoldás :(”


Köszike, hogy harmadszor se szagoltál bele az orrod elé dugott telepítőbe, amelyre annyira áhítoztál. Pedig, ha a Nero felismeri a fájlodat Movie Maker projektként, akkor van rá esély, hogy a Movie Maker is elfogadná. Igaz, sopánkodni egyszerűbb; azóta nyilván megkaptad az „ingyenes megoldást”, és minden tökéletesen a helyére került a világban.

2017. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!