Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Maker-ben...

Windows Movie Maker-ben csináltam egy 6 perces videót. Miért nem tudom elmenteni a számítógépre? Azt írja ki vasároljam meg

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 21:09
1 2 3
 1/24 tabaki ***** válasza:
Mert nem eredeti, hanem névbitorló. Honnan töltötted le?
2017. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 tabaki ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe ezen kérdés #3 hozzászólását:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2017. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2017. aug. 7. 21:29
 4/24 tabaki ***** válasza:
2017. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
3napig csináltam a videot :/ nehogy mar elveszik a a sok munka amit bele fektettem,sehogy nem lehet elmenteni :/ ?
2017. aug. 7. 21:41
 6/24 anonim ***** válasza:
Mentés máskénttel próbálkozz!
2017. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem ertem miert nem megy :( tegnap gond nelkul elmentette mp4 formatumban a felkesz videot,most mire befejeztem, regisztracios kodot ker :(
2017. aug. 7. 21:48
 8/24 tabaki ***** válasza:

@#7:

Vajh ki tudhatja azt? Nohát, ez csakugyan érthetetlen! Hacsak az általad elfogadott licencnek ez a kitétele nem derít némi világot a homályban:

When you first obtain a copy of the SOFTWARE, you are granted an evaluation period of 5 days, after which time you should pay for the SOFTWARE according to the terms and prices discussed in the SOFTWARE's documentation, or you should remove the SOFTWARE from your system.


Valószínűleg éppen ez a piti csalás lényege. A naiv delikvensnek eszébe sem jut a jellegzetesen MS-küllemű telepítőben elolvasni a fizetési kötelezettséget és a pofátlanul rövid próbaidőt egyébként precízen tartalmazó szöveget, hanem boldogan nekiesik a szerkesztésnek, és csak akkor eszmél fel, amikor a határidő lejár. Ha még menteni akarja a menthetőt, kénytelen megvenni a programot, de hát az a rongyos 30$ boldogabb vidékeken nem is olyan nagy pénz...

[link]


Meg kell mondjam, a fizetőoldalt csak célzott Google-kereséssel találtam meg, a windows-movie-maker.org-on nem voltam képes fellelni az ide mutató linket (ha van egyáltalán eldugva valahol). Az egész honlap mélységesen kussol arról, hogy fizetned is kéne, meg hogy ez nem azonos az eredetivel. Erre csak egy rafinált utalás van a főoldalon, de az is inkább úgy, hogy ügyesen belekeverje a Microsoftot.


Szerintem azt a 3 napot tekintsd tanulópénznek (azért a videózásban ez nem éppen komoly munkamennyiség), és csináld meg újra az eddigiek alapján egy normális szerkesztőben (akár a valódi WMM-ben). Az már nem lesz három nap, végül is nem kell keresgélned a beállításokat, már mindent kitaláltál.

2017. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A kezdőlapon több helyen is említik, hogy "Download for free, Free download". Ez nem azt jelenti, hogy ez egy ingyenes szoftver hanem azt, hogy a letöltésért nem kell fizetned.
2017. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 tabaki ***** válasza:

#9:

Ja, ja! Ezt el is felejtettem külön kiemelni, pedig gyakran alkalmazott fortély, a letöltőoldalak általában ugyanígy sózzák rá a próbaváltozatokat, demókat a tapasztalatlanabb felhasználókra. Tanulságos történet a közelmúltból, a hipnotizált érdeklődő el sem hajlandó hinni, hogy megvezették:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

De ott könnyebb észnél lenni, mert nem túl feltűnő helyen, de rendszerint közlik a program jogállását, míg ezek a hernyók mindent megtesznek, hogy elrejtsék a szemed elől. A jövőre nézvést: Az igazi ingyenes szoftverek a saját honlapjukon egyértelműen tisztázzák a felhasználásra adott jogokat és esetleges korlátozásokat, de -- a változtatandók változtatásával -- ugyanez elmondható a korrekt fizetős programokról is. Az ilyen furcsa titkolózás mindig valami disznóságot takar.

2017. aug. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!