Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a windows...

Mi a véleményetek a windows 10 alkotói frissítésről?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy szeptemberben jön a frissítés ám nekem most frissített a gép. Úgy állítottam be a windows updatet hogy ilyen beta frissítéseket ne tegyen fel. Szerintetek ez már a végleges frissítés? És ha már alkotói frissítés, nektek mi a véleményetek róla? Gondolok itt elsősorban a teljesítményre és az egyéb új funkciókra.
2017. aug. 8. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

"ez már a végleges frissítés?"


Nem, a windows a végleges, és ezt toldozzák-foltozzák az idő végezetéig.

Magyarul, frissítéseket, újításokat adnak ki pár havonta (nagyobbakat félévente), amik nagyban befolyásolják a működést, - csak olvasgass itt milyen gondokkal küzdenek a kérdezők, egy-egy frissítés után- .

Persze előbb-utóbb nem marad más csak ez *fos* W10, de amíg van driver addig W7.


"Gondolok itt elsősorban a teljesítményre és az egyéb új funkciókra."


Majd ha feltelepül megtudjuk VM-n.

2017. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a frissítés már áprilisban kijött, és nem béta, hanem a végleges, az én gépemen azóta az megy, semmi gondom vele (igaz, hogy nem frissítettem, hanem újra telepítettem az újonnan kiadott iso fájlból).
2017. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lexarom.Win7-em van és nem frissítem....Be-be-beeeeeee....:)
2017. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!