Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keylogger "jó" szándékkal?...

Keylogger "jó" szándékkal? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden annyi,hogy:

Van egy "barátom" aki elkezdett játszani egy gépes játékon. Én már 2009ben elkezdtem azzal a játékkal játszani. Lehetséges,hogy a mai napig néha felnéznék arra a játékra... de a drága kedves "Barátom" valahogy feltörte a felhasználóm és a karakterem cuccait lepakolta, és ezt az üzenetet írta facebookon>" Be lettél rántva testvér. Csuma" majd tiltott. Ha a karakterem sz@r lenne akkor hagynám a dolgot... de mivel rohadt sok pénz és idő van/volt benne.. ráadásul top10-ben is benne vagyok ezért biztos nem fogom ennyiben hagyni. Először találkozni akartam vele, de annyi vér nincs benne,hogy kijöjjön. Mindenhonnan tiltott, így nem tudok róla semmit, maximum üzengetni neki... de annak nem látom értelmét. Keyloggerrel szeretném vissza szerválni az accountomat. De sajna nem értek ehhez a programhoz, csak ajánlották... de így 0 tudással nem fogok úgy mond neki vágni a nagy világnak. Tudom bűncselekmény, de amit ő csinált az is, én csak vissza szerzem az accountom olyan programmal, amit valószinű ő is hasznàlt.

Segítséget szeretnék kérni a keyloggerrel kapcsolatban. Köszi



2017. aug. 8. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A keylogger a saját gépeden naplózza a leütött billentyűket. Távolra, egy másik gépre nem fogod feltenni... vagy nem értem mit szeretnél...
2017. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
En olyani informaciokat gyujtottem eddig ossze, hogy keyloggerrel meg lehet azt oldani,hogy a gepere ha ra tudom tenni, akkor Emailon kapom az infokat, hogy mit csinalt. De imadkozok hogy sikeruljon... mert igy neki is jobb lesz:D
2017. aug. 8. 20:06
 3/14 anonim ***** válasza:
rendőrség? vagy felvenni a szüleivel a kapcsolatot, esetleg meglátogatni haverokkal vagy rendőrséggel
2017. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ismerem a szuleit, es azok is pont olyanok mint a gyerek. Rendorseget meg nem akarom bevonni, keylogger után fogom, mert vannak olyan dolgok a facebookjaba meg a gepen amivel jo hosszu idore kitudja berelni a sitten az egyik cellat...:D
2017. aug. 8. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:
attól még a szüleinek ráírhatsz és megfenyegetheted őket a rendőrséggel
2017. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, de sajnos nem tudom az elerhetoseguket. 1x voltam náluk de akkor is eltevedtem így nem tudok vissza emlékezni se,hogy merre fele laknak :/
2017. aug. 8. 20:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha elzárkózik tőled, akkor miért fogadna el bármilyen fájlt amit te átküldesz neki, és miért töltené le, indítaná el? Semmi realitás nincs ebben. Ha ő is keyloggert használt akkor pedig egyértelműen tudja hogy mi a szándékod.


Játék supportja, szülők, rendőrség


Ebben a sorrendben tudsz segítséget kérni. De nem bűncselekménnyel, ugyanis ha te előállsz a rendőrségen azzal hogy bizonyítékod van valakiről és megkérdezik hogy te hogyan szerezted meg, akkor saját magadat szopatod meg.

2017. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyszer a facebookomat úgy törték fel,hogy küldtek egy linket, megnyitottam.. és egy kutyás képet láttam, nem inditottam el semmi letöltést. Csak mikor a srác aki küldte letiltott, és egyből kapcsoltam, mikor a jelszót változtattam volna meg, akkor kidobott a facebook és az email + jelszó meg volt változtatva. Úgyhogy gondolom valami hasonló módszerrel biztos meg lehetne ezt a dolgot oldani.
2017. aug. 8. 20:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendőrségnek meg természetesen nem mondanám el azt hogy, hogyan jutottam hozzá az információhoz, de nyilván muszáj lesz, így annyit mondanék, hogy egyszer nálam volt a tag, és a gépemről jelentkezett be... én meg beléptem:D semmilyen feltörési szándék nincs ebben. Bűncselekmény meg pláne
2017. aug. 8. 20:24
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt sem teheted meg. Más jelszavának kifürkészése és személyes adataihoz való hozzáférés is bűncselekmény, ha ő erre nem adott engedélyt.


Rövidre zárva a kérdést: bűncselekmény való segítségnyújtás ezen az oldalon tilos. Vagy csináld azt amit leírtak vagy így jártál. Senki nem fog jelszólopásban segíteni, akárhogy csavarod a történetet. Aki pedig igen, az a kitiltásával játszik.

2017. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!