Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keylogger "jó" szándékkal?...

Keylogger "jó" szándékkal? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden annyi,hogy:

Van egy "barátom" aki elkezdett játszani egy gépes játékon. Én már 2009ben elkezdtem azzal a játékkal játszani. Lehetséges,hogy a mai napig néha felnéznék arra a játékra... de a drága kedves "Barátom" valahogy feltörte a felhasználóm és a karakterem cuccait lepakolta, és ezt az üzenetet írta facebookon>" Be lettél rántva testvér. Csuma" majd tiltott. Ha a karakterem sz@r lenne akkor hagynám a dolgot... de mivel rohadt sok pénz és idő van/volt benne.. ráadásul top10-ben is benne vagyok ezért biztos nem fogom ennyiben hagyni. Először találkozni akartam vele, de annyi vér nincs benne,hogy kijöjjön. Mindenhonnan tiltott, így nem tudok róla semmit, maximum üzengetni neki... de annak nem látom értelmét. Keyloggerrel szeretném vissza szerválni az accountomat. De sajna nem értek ehhez a programhoz, csak ajánlották... de így 0 tudással nem fogok úgy mond neki vágni a nagy világnak. Tudom bűncselekmény, de amit ő csinált az is, én csak vissza szerzem az accountom olyan programmal, amit valószinű ő is hasznàlt.

Segítséget szeretnék kérni a keyloggerrel kapcsolatban. Köszi



2017. aug. 8. 19:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam egy szóval se,hogy segítsetek végrehajtani egy bűncselekményt, én csak leírtam egy sztorit ami nyomja a szívem:D annyit kértem,hogy segítsen valaki abban hogy, hogyan működik a keylogger. Ebben semmi olyan nincs amiért tiltani kellene. Viszont hogy mire fogom használni az itt szerzett tudást, az megint más:D
2017. aug. 8. 20:32
 12/14 Miloelit válasza:
Irtam privátot!
2017. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha o mar atvert tegef, akkor lehet van annyi esze hogy mas ot ne tudja. Max szolsz a szuleinek, de a legtobb szulot nem erdekli a jatekok vilag.

Irsz a jatek supportjanak, es remenykedsz, a rendorseg meg elkuld a francba, nem erdeklli oket hogy elloptak a tort metines karaktered.

2017. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Talalkozni fogok vele:DDDDD
2017. aug. 9. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!