Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ez a Program? Epiteszet...

Melyik ez a Program? Epiteszetben hasznaljak .

Figyelt kérdés

Mi annak a programnak a neve , amit hasznalva kilehet szamolni mondjuk egy bizonyos teruletet hany darab kesz materiallal lehet befedni ?

PL : Csempezni akarok es hany kockara van szukseg db szamra ? illetve piskotakovekbol hogy kirakjam az udvar egy reszet , abbol hany darabra lessz szuksegem ?

Lattam ilyen programot csak a nevet nem tudom !? Valaki tudja mejikrol lenne szo ?



2017. aug. 11. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy hívják, hogy számológép.

Ahol veszed az anyagot megmondják, hogy 1 m2-be mennyi megy az adott burkoóanyagból, ezt megszorzod az udvar vagy a fal területével és készen vagy.

2017. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem mondod ? Pont azert kellene program hogy ne keljen bejarjak a varosba minden eggyes alkalommal , mert epitkezesben dolgozunk , es legyen ott egy program mikor a kliens keri hogy mondjak egy vegosszeget akkor minel pontosabban tudjam megmondani ne maradjon meg anyag !


Kulomben is azert is kerdem mert lattam ilyent programot hasznaltak a profibbak , es ez utan erdeklodnek !

2017. aug. 11. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!