Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet lejátszani a TS...

Hogyan lehet lejátszani a TS kiterjesztésű (video. Ts) file-okat windowsban? Milyen program ill. codec kell hozzá?

Figyelt kérdés
Satelit beltérivel vettem fel USB kulcsra, de a gépben nem tudom lejátszani egyik programmal sem.
2010. máj. 24. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ez a DVD lemezek hagyományos struktúrája. Olyan média lejátszó kell hozzá, ami ismeri. Mint pl. a Media Player Classic.
2010. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Se a media player se a nero ShowTime se a bs player nem játsza le, a DVD lemezeket pedig igen. ez a lejátszó által készített file
2010. máj. 25. 12:03
 3/4 italoimre ***** válasza:
37%

JÓREGGELT!


Semmivel sem.

Vigyázat!Megtévesztés.

TS fájlok=Szivatás felsőfokon.


Üdv:italoimre

2011. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 italoimre ***** válasza:
100%

Szép Napot Mindenkinek!

Hogy mivel lehet a TS fájlokat lejátszani? Jelenleg semmivel,legalább is PC-n nem,csak azon az eszközön amivel rögzítették.Példul:földi MPEG vevő,vagy szatelit vevő.Ez azért van hogy a jogvédett műsorokat nehogy már csak úgy másolgathassuk és terjeszthessük!...

Ezt Mindenki vegye tudomásul!Pár éve még volt egy ilyen TS lejátszó ami lejátszotta hiba nélkül,de ezt már levették és jelenleg nincs ilyen lejátszó.A VLC-t meg minden többit nyugodtan el lehet felejteni erre a célra.A TS-fájlokat előbb konvertálni kell (nem kis munka+komoly hardver)valami más formátumba,aztán már lejátszhatók PC-n is.Aztán van még egy érdekes jelenség,hogy felvétel közben mikor a műsort rögzítjük kb:fél óránként resetel a vevő,hogy ne tudjuk egyben rögzíteni a műsort,ezzel elcseszve a felvételt...Ez a reset jel a hasznos jellel együtt érkezik az adótól.Na persze a TV-2ön,meg az RTL klubon ez nem tapasztalható mert ott a negyed óránkénti reklámokkal már alapból ellehetetlenítik a filmek korrekt rögzítését...Én mindenkit arra kérek ,hogy ne kábítsa itt a kérdezőket a lehetetlen mesékkel....Sajnos ez az igazság! Ne engedjék magukat átverni,becsapni!

Köszönöm hogy leírhattam!


Üdv:italoimre

2013. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!