Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of Legends bugsplat,...

Frezzy kérdése:

League of Legends bugsplat, valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor szeretnék egy meccset lejátszani a játék összeomlik és a bugsplat jelentkezik a játékot már vagy 100-szor, a windowst 3szor raktam ujra és ez sem segitett.

2017. aug. 17. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alapvető szükséges programok fent vannak? Értem ez alatt driver, directx és a LoL telepítése közben kért progamok. Net framework progik?
2017. aug. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja állitolag minden program megvan driverek stb a support se tudott sokat segíteni
2017. aug. 22. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg (ha nem oda raktad) a gyárilag telepítő által megadott elérési útvonalba telepíteni a játékot. Ez jellemzően a C:\Riot Games\League of Legends. Valahogy így néz ki. Nekem season6 közepe fele, tavaly nyáron-ősszel asszem okozott ez nem kis problémát. Azt hiszem egy újratelepítés után. Én az előtt ékezetes mappába telepítettem a játékot. Így nézett ki: D:\Játékok\League of Legends Működött sokáig és egy idő után mikor felraktam a klienst nem akart megjelenni mikor megpróbáltam megnyitni. Amivel még találkoztam, persze ez a régi kliensnél az is zavaró volt. A Comodo (azt hiszem bármelyik változata) nem tetszett a kliensnek vagy a comodo ütötte ki a klienst, nem tudom. Ez egy vírusirtó program alapvetően de elég szép palettájuk van védelmi programokból. Tűzfal, internet security stb... Na mind1, a lényeg, kifagytam mindig hősválasztáskor mikor rányomtam a hősre. Lockolni sem tudtam így meg kellett várnom még automatikusan lockol az időkeret lejárta után. Persze ez általában azt jelentette, hogy rossz rúnát/mesterséget és idézői varázslatokat vittem ami eléggé idegesítő volt. Sőt mi több, ha bezártam a klienst nem dobott ki a hősválasztásból, a rito szerver csak akkor érzékelte a kiugrásomat ha visszaléptem a játékba. Szóval nézz utána nem-e üti ki valamilyen védelmi program a játékot mert az is előfordulhat.
2017. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ékezetes probléma nincs, megnézem, higy nem zavarja-e valamilyen program

Köszönöm a válaszod.

2017. aug. 23. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!