Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baj a Call of Duty...

Mi a baj a Call of Duty 2-mmel? SEGÍTSETEK LÉGYSZI, BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés

Windows 7-et használok, és ilyen a kép:


[link]


XP alatt tökéletesen ment a játék, közbe átváltottam win7-re és ilyen lett. Próbálgattam a kompatibilitási cuccot állítgatni XP-re, és még rendszergazdaként is futtattam plusszban, de semmi változás. Mellesleg tört a játék.


Kérlek titeket,segítsetek, mert kedvet kaptam az M1 Garandhoz... :( :D


2010. máj. 24. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is, vedd meg.

[link]


Másodszor pedig én is Windows 7-et használok és tegnap játszottam ki. Semmi hibát nem tapasztaltam.

2010. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyébként is a win7 egy shit!!!

Én is azt használom és rászokik a hibaüzenetekre, és nem tok vele mit cisnálni!


Ám kép alapján a kártyád nem birja,vagy valami van vele szerintem! De ez csak feltételezés!

2010. máj. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanolyan a kép, szürke az egész! Én XP-ét használok.
2010. máj. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kártyával semmi gond, Crysis is el fut alatta, de nem fullon, hanem közepesen kb :) De megy,az a lényeg.
2010. máj. 25. 07:07
 5/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


32 bit-est?

2010. máj. 25. 07:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm. Ilyet még nem láttam. Én codoltam XP, Vista, 7 alatt is egyaránt. XP alatt eleve gyorsabb volt de csak ennyi. 64bitest használok, de szerintem mindeképp valami driver gond lehet. Tölts le frisset. Törésnek nem lehet köze ehhez, modjuk én csak multival játszottam, ott nem kell kliensoldali törés
2010. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utolsónak volt igaza, nagyon szépen köszönöm főleg neki, de mindenki másnak is aki próbált segíteni :D


Letöltöttem torrentről egy driver checker-szerűséget és ott valami Ethernetbigyó volt, újraindítást igényelt, és már rakta is fel az Nvidia drivert :)


Tökéletesen megy a játék, köszönöm szépen! :)

2010. máj. 28. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!