Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hibaüzenet segitséget várok?

Hibaüzenet segitséget várok?

Figyelt kérdés
Valaki mondja már meg hogy mit kell tenni a win7 alatt futo programok állandoan hibaüzenetet irnak, és bezárják!!Mit tudok vele cisnálni mert már felba**szta az agyam, szükségem lenne egy filmvágo programra és állandoan azt is bezárja mint minden sza**rt!! Pls Help!!! ???????
2010. máj. 25. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd a Microsoft ügyfélszolgálatot. Biztos tudnak segíteni ha elküldöd nekik a hibanaplót.
2010. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jobb klikk az ikonján,kompatibilitási problémák megoldása,szerintem az XP SP2 mód a legmegfelelőbb de kísérletezhetsz mással is.Vagy ez megvolt?

[link]

2010. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hmmm...thx tényleg erre nem gondoltam, pedig ezt ma is használtam pont! Xp sp2-re állitani! Annyi a gond hogy uj cuccok csinálják!


Az a kérdésem hogy van a Vezérlőpult->hangok nál egy beállitás egy bizonyos (SZTEREO KEVERŐ) amit nem tok elöhozni, pedig régen tudtam! Elvan rejtve és ugykell visszahozni és alapértelmezettre tenni! De nekem már nincs meg...tud valaki segiteni előhozni???

Ez is egy megoldás.

2010. máj. 26. 00:16
 4/4 A kérdező kommentje:

A sztereora rájöttem hogy kell, de még mindig nem jo!

Egyéb ötlet?

2010. máj. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!